Startavo virtualus „Puntuko bėgimas“ (galutiniai rezultatai)

 

Gegužės 1-oji – seniausio šalies bėgimo Anykščiuose diena.

Dėl paskelbto karantino siūlome pažymėti šią datą virtualiu bėgimu savo pasirinktoje trasoje.

Nugalėtojais taps visi dalyviai, įveikę savo pasirinktą distanciją (11, 6 ir 3 km).

Vieta, laikas ir bėgimo sąlygos (nenustatoma/neribojamas) – kiekvienas dalyvis bėgimą pradeda individualiai, sau tinkamu laiku ir pasirinktoje vietoje.

11, 6 ir 3 km distancijas įveikę dalyviai savo pasiektus rezultatus (nufotografuotus arba surašytus), taip pat vardą, pavardę, miestą, nubėgtą distanciją prašomi atsiųsti el pšt. media@akksc.lt ir taip jie pateks į suformuotus „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“ bėgimo rezultatų sąrašus, kurie bus paskelbti akksc.lt svetainėje bei socialiniame „Facebook“ tinkle.

Visas sąlygas galite perskaityti čia.

Jei nespėjote gegužės 1 dieną sudalyvauti virtualiame bėgime, kviečiame išmėginti jėgas viso savaitgalio metu – galutinis „Puntuko bėgimo“ laureatų sąrašas bus paskelbtas pirmadienį.

Atnaujinami rezultatai:

3 km distancija:

Vardas/pavardėLaikasMiestas
Žydrė Zlatkuvienė22:05 min.Anykščiai
Vilius Buivydas12:50 min.Anykščiai
Juozas Ratautas12:50 min.Anykščiai
Jogaila Zlatkus22:05 min.Anykščiai
Sigita Maciulevičienė32:52 min.Kaunas
Kajus Volkovas25:23 min.Anykščiai
Borisas Bilinskis35:28 min.
Audrius Stukas15:54 min.Londonas (Troškūnai)
Dmitrij Lucak15:54 min.Londonas (Troškūnai)
Jolanta Černiauskienė17:03 min.Banfas
Elena Aleksejeva18:05 min.Vilnius
Titas Raugas17:47 min.Anykščiai
Viltė Morkūnaitė22:07 min.Anykščiai
Morta Pupkytė18:16 min.Troškūnai
Gediminas Palskis13:00 min.Vilnius
Gintarė Bražaitė18:54 min.Anykščiai
Mantas Judickas18:08 min.Anykščiai
Nojus Pupkis13:36 min.Troškūnai
Austėja R. Žiūkaitė20:10 min.Subačius
Nojus Ragauskas20:10 min.Subačius
Jurgita Šovinytė16:34 min.Anykščiai
Matas Niaura18:36 min.Anykščiai
Lukas Ulkė17:18 min.Čečeliai
Kristupas Žygelis16:51 min.Anykščiai
Laura Šližienė17:20 min.Anykščiai
Gytis Daugėla29:05 min.Subačius
Ansis Grikis17:30 min.Ryga
Jonas Jackevičius18:30 min.Subačius
Borisas Matuzevičius17:50 min.Troškūnai
Vikinta Radzevičiūtė22:50 min.Nibru (Troškūnai)
Rimantas Meškauskas19:10 min.Panevėžys
Kipras Puikis14:30 min.Anykščiai

6 km distancija:

Vardas/pavardėLaikasMiestas
Justina Astrauskaitė32:20 min.Panevėžys
Jonas Pajarskas42:15 min.Anykščiai
Indrė Bubelytė31:47 min.Šiauliai
Mantas Ignatonis36:57 min.Vilnius
Eugenijus Šilaika41:28 min.Anykščiai
Indrė Uzdrienė43:14 min.Kavarskas
Lukas Uzdra32:55 min.Kavarskas
Audrius Vogulis35:51 min.Belgija
Gabija Kisieliūtė34:01 min.Hamburgas
Irma Martinkienė35:00 min.Anykščiai
Banga Mickevičienė41:31 min.Širvintos
Paulius Kisielius37:03 min.Anykščiai
Palmira Jonaitienė44:38 min.Širvintos
Kamilas Abdulajev40:29 min.Subačius
Neilas Abdulajev40:29 min.Subačius
Gajus Turkovas33:19 min.Panevėžys
Monika Miliauskaitė33:20 min.Troškūnai
Mindaugas Janulis33:20 min.Troškūnai
Renata Macijauskienė35:37 min.Panevėžys
Jurga Ščerbakova40:29 min.Storingtonas
Kristina Pitrėnienė43:42 min.Utena
Vilda Strolienė49:56 min.Anykščiai
Lukas Neimontas31:17 min.Panevėžys
Giedrius Valeika33:56 min.Kaunas
Martyna Limbaitė40:45 min.Anykščiai
Vladas Ulinskas31:39 min.Vilnius
Orestas Penikas35:50 min.Vilnius
Domas Krikščiūnas30:18 min.Vaidlonys

11 km distancija:

Vardas/PavardėLaikasMiestas
Renata Griciūtė Jammeh1:01 val.Londonas
Darius Motiejūnas1:02 val.Utena
Giedrius Daraškevičius52:02 min.Panevėžys
Vilmantas Jasiukonis57:03 min.Anykščiai
Arnoldas Fokas56:00 min.Kaunas
Gražvydas Sobolevskis55:22 min.Panevėžys
Arvydas Krikščiūnas53:33 min.Troškūnai
Linas Šilinis1:01 val.Kaunas
Matas Žiliukas59:33 min.Anykščiai
Viaceslav Kutyrkin45:55 min.Sankt Peterburgas
Gytis Krivickas1:01 val.Anykščiai
Monika Jovaišaitė1:02 val.Anykščiai
Dainius Mažliokas49:09 min.Lilehameris
Arvydas Jurgelėnas1:00 val.Utena
Marija Obuchovič1:02 val.Vilnius
Algirdas Medeikis54:08 min.Šiauliai
Orinta Žiliukienė59:33 min.Anykščiai
Diana Banienė49:41 min.Panevėžys
Mantas Jasiukevičius50:35 min.Anykščiai
Romualdas Vaičiūnas56:36 min.Alytus
Indrėja Rimdžiūtė1:12 val.Klevinė
Aurelijus Vasiliauskas57:37 min.Anykščiai
Remigijus Zalumskis41:31 min.
Eglė Galimovienė59:02 min.Jonava
Aurelija Zakarkienė1:07 val.
Aurimas Rimkus41:11 min.Šiauliai
Darijus Žilinskas55:30 min.Utena
Alma Vasiliauskienė1:05 val.Telšiai
Liana Čiuplienė1:02 val.Alytus
Giedrius Babelis3:19 val.Kaunas
Valdas Skliaustys53:33 min.Surdegis
Rimvydas Morkūnas56:09 min.Vilnius
Adas Stasiūnas50:12 min.Anykščiai
Laura Selevičienė1:24 val.Telšiai
Lukas Prokopavičius42:50 min.Panevėžys
Kamilas Abdulajev1:18 val.Subačius
Gintarė Sukarevičienė56:35 min.Utena
Benas Keršys55:32 min.Joniškis
Ovidijus Laginauskas1:01 val.Nibru (Troškūnai)
Andrius Andrulis1:10 val.Telšiai
Ignas Krikščiūnas56:48 min.Vaidlonys

Taip pat vertas paminėjimo: Vytis Pupkis (4 metai, Troškūnai), nubėgęs 200 metrų.

Autorius:

Pasidalinkite