Ž.Ovsiukas – naujasis Anykščių KKSC direktorius (FOTO)

OvsiukasAntradienį, birželio 28 dieną, darbą pradėjo naujasis Anykščių Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Žilvinas Ovsiukas.

Treneriams bei darbuotojams vadovą pristatęs Anykščių miesto meras Kęstutis Tubis džiaugėsi, kad garsus treneris sutiko dalyvauti atrankos konkurse.

„Gyvenimas yra toks, kad viskas kinta ir keičiasi.

Naujojo direktoriaus konkursas tęsėsi labai ilgai – daugiau nei aštuonias valandas, o atrankoje dalyvavo aštuoni kandidatai. Jau po antrojo etapo matėsi, kad Žilvinas yra labai gerai pasiruošęs ir puikiai pristatė savo programą.

Galutiniame įvertinime jis surinko penkiais balais daugiau už antroje vietoje likusį kandidatą. Ž.Ovsiukas turi kompetencijos, tarptautinės patirties, todėl džiaugiamės, kad jis sutiko ir pareiškė norą dalyvauti atrankoje.

Tikiuosi, kad naujojo direktoriaus paruošta programa tiek miestui, tiek kiekvienam anykštėnui  bus labai naudinga ir ateityje didžiuosimės rajono sportininkų pasiekimais, kaip ir Anykščių Kūno kultūros ir sporto centru”, – kalbėjo K.Tubis.

Ž.Ovsiukas teigė, kad svarbiausia kreipti dėmesį vaikams.

„Jei kalbant apie programą trumpai – didelę prasmę matau vaikų sveikatinime. Turime suteikti jiems pirmąjį pagrindą ir paruošti ateičiai.

Patys suprantate, kad jie auga, paskui išvyksta į užsienio universitetus. Todėl, visų pirma,  svarbiausia skirti dėmesį jiems, o jau vėliau siekti sportinių aukštumų“, – sakė Ž.Ovsiukas.

Paulius Žukauskas

 

 

Autorius:

Pasidalinkite