V.Šidlausko atminimo turnyre niekas neprilygo anykštėnams

0209aŠeštadienį, vasario 7 dieną, Anykščių sporto ir laisvalaikio centro “Nykščio namai” sporto salėje vyko tradicinis komandinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Anykščių rajono graikų-romėnų imtynių klubo „Ąžuolas“ pirmininkui Vytautui  Šidlauskui atminti.

Turnyro kovas stebėjo Anykščių meras Sigutis Obelevičius, KKSC direktorius Kęstutis Čepulis, Lietuvos imtynių prezidentas Valentinas Mizgaitis, gausus būrys veteranų iš Anykščių ir Panevėžio.

Jėgas ant imtynių kilimo išmėginti panoro septynios komandos iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Šiaulių rajono, Joniškio, Panevėžio ir Anykščių.

Burtai lėmė, kad A pogrupyje susitiko Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių rajono komandos, o B pogrupyje kovojo Anykščių, Joniškio ir Marijampolės komandos. Komandą  sudarė dvylika sportininkų: keturi jaunučių, trys kadetų ir penki suaugusiųjų amžiaus grupių sportininkai. A pogrupyje visus varžovus nugalėjo Šiaulių komanda ir pateko į finalą. Vilniaus, Kauno ir Panevėžio komandos po atkaklių kovų surinko vienodą taškų sumą, bet antrą vietą laimėjo Panevėžio, trečią vietą Vilniaus, o ketvirti liko kauniečiai.

B pogrupyje nenugalimi anykštėnai iškovojo pirmą vietą,aplenkę Joniškio komandą, o treti liko marijampoliečiai. Kovoje dėl penktos vietos susitiko Marijampolės ir Vilniaus komandos. Pajėgesni buvo vilniečiai,kurie iškovojo turnyre penktą vietą.Kovoje dėl trečios vietos kovojo Panevėžio ir Joniškio komandos. Joniškiečiai nesunkia įveikė panevėžiečius ir laimėjo  trečios vietos taurę ir bronzos medalius.

Dėl pirmos vietos susirungė Anykščių ir Šiaulių rajono komandos. Kovų pradžia leido manyti, kad nesunkiai nugalės anykštėnai, laimėję tris kovas iš eilės, bet vėliau Šiaulių rajono komandą pasiekė keturias pergales iš eilės ir išsiveržė į priekį.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje anykštėnai pasiekė visas pergales ir nugalėjo varžovus rezultatu 37 x19 taip iškovodami turnyro nugalėtojų vardus ir nugalėtojų taurę. Šiaulių rajono komanda pelnytai laimėjo sidabro medalius ir antros vietos laimėtojų taurę. Anykščių komandos sudėtis: Valius Kavaliauskas, Aivaras Stanislavas, Lukas Matelionis, Benjaminas Orlovas, Vytautas Karosas, Deimantas Žvikas, Aurimas Kepalas, Domas Krikščiūnas, Tomas Sobolevskis, Ramūnas Dagys, Gytis Galinis ir Giedrius Galinis.

akksc.lt:

Pasidalinkite