Turnyre Troškūnuose Anykščių imtynininkai iškovojo 12 medalių

Į dvidešimt septintą kartą organizuotą pirmojo Troškūnų imtynių trenerio Ričardo Deksnio vardo imtynių turnyrą suvažiavo 97 sportininkai iš Vilniaus, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Gruzdžių ( Šiaulių r.), Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Anykščių r. ir Saldaus (Latvija).

Turnyras sulaukė ir garbingų svečių. Į turnyrą atvyko Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas, pasaulio čempionas Valentinas Mizgaitis, Anykščių imtynių veteranai Jonas Pajarskas, Vytautas Šimkus, Nikolajus Stanislavovas, Rimantas Meškauskas.

Kad sportininkai sulauktų daugiau kovų, varžybos buvo vykdomos pagal seną sistemą iki dviejų pralaimėjimų.

Anykščių imtynininkai iškovojo dvylika medalių. Turnyro nugalėtojų vardus iškovojo Mangirdas Brazdžiūnas (sv. k. iki 29 kg), Naglis Repečka (35 kg) ir Deimanta Žvikas (80 kg).

Antrąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Nojus Pupkis (32 kg), Kipras Gvozdas (54 kg) ir Nerijus Novikovas (90 kg).

Bronzos medalius laimėjo Mantas Vilys ir Adrijus Juras (39 kg), Aivaras Stanislavas (54 kg), Borisas Matuzevičius (32 kg), Kipras Puikis ( 39 kg) ir Kasparas Juodelis (60 kg).