Tarptautinio sunkiosios atletikos turnyro klipas (VIDEO)

 

Gegužės 30-31 dienomis Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtas tarptautinis turnyras „AKKSC taurė 2026“.

Dėl aukso medalių kovojo ne tik sportininkai iš Lietuvos, bet ir Latvijos Ludzos, Daugpilio ir Balvio miestų.

Siūlome pasižiūrėti turnyro vaizdo klipą:

akksc.lt:

Pasidalinkite