Tarptautinio imtynių turnyro „Anykščiai 2026“ klipas (VIDEO)

 

Praėjusį savaitgalį „Nykščio namų“ arenoje virė atkaklios kovos – vyko tarptautinis imtynių turnyras „Anykščiai 2026“.

Susirinkę žiūrovai išvydo ir sėkmingą mūsų krašto imtynininkų pasirodymą – buvo iškovota net 10 medalių.

Siūlome pasižiūrėti turnyro vaizdo klipą.

akksc.lt:

Pasidalinkite