Tarptautinio imtynių turnyro „Anykščiai 2026“ klipas (VIDEO)
Praėjusį savaitgalį „Nykščio namų“ arenoje virė atkaklios kovos – vyko tarptautinis imtynių turnyras „Anykščiai 2026“.
Susirinkę žiūrovai išvydo ir sėkmingą mūsų krašto imtynininkų pasirodymą – buvo iškovota net 10 medalių.
Siūlome pasižiūrėti turnyro vaizdo klipą.










