„Šilo klinika“ apgynė ARKL čempionės titulą (FOTO)

Sekmadienį „Nykščio namų“ arenoje finišavo 56–osios Anykščių rajono krepšinio pirmenybės, skirtos krepšinio trenerio Povilo Kūgio atminimui.

FOTO

Rungtynėse dėl trečiosios vietos susigrūmė „Keramikos ABC“ ir „Cosmos“ komandos.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „raudonieji“, kurie įgijo vienženklį pranašumą. Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Cosmos“ krepšininkai sugebėjo sugrąžinti intrigą į rungtynes ir, negana to, susikrovė 7 taškų pranašumą. „Keramikos ABC“ žaidėjai pademonstravo charakterį ir vėl susigrąžino persvarą bei šventė pergalę 78:77.

Finalo rungtynėse susikovė praėjusio sezono čempionė „Šilo klinika“ bei iki šio savaitgalio nė vienos nesėkmės nepatyrusi „Svėdasų“ ekipa.

„Žalieji“ varžovams primetė sau palankų žaidimo stilių ir po dviejų kėlinių pirmavo 49:35. Svėdasiškiai nenuleido rankų ir trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą (60:60). Visgi čempionai pademonstravo patirtį ir ketvirtajame kėlinyje pasiekė užtikrintą pergalę 91:73.

Naudingiausiu ARKL finalinės dienos žaidėju buvo pripažintas „Šilo klinikos“ vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas. Į simbolinį pirmenybių penketuką išrinkti Žygimantas Žiukas („Cosmos“), Tomas Mackonis („Svėdasai“), D. Radžiūnas („Šilo klinika“), Paulius Martinonis („Svėdasai“) ir Tautvydas Jodelis („Keramikos ABC“).

Gausiai į „Nykščio namų“ areną susirinkę žiūrovai stebėjo ir „Įgūdžių“ bei „Snaiperio“ konkursus, kuriuose nugalėjo Saimonas Butkys („Juodos durys“) ir T. Jodelis („Keramikos ABC“).

Rezultatai

Rungtynės dėl trečiosios vietos

„Cosmos“ (Ž. Žiukas 29, D. Vanagas 13) – „Keramikos ABC“ (R. Šližys 21, T. Jodelis 17) 77:78 statistika

Finalas

„Šilo klinika“ (D. Radžiūnas 24, A. Andriejauskas 17) – „Svėdasai“ (T. Mackonis 25, T. Markevičius 19) 91:73 statistika