R.Šližys: “Pirmojo sezono tikslas – pažiūrėti, ką mes galime” (FOTO)

Šią vasarą anykštėnai sulaukė puikios žinios – miesto krepšinio komanda dalyvaus Regionų krepšinio lygoje.

Naujai suformuotas KKSC-“Elmio” klubas bus ypatingas – ekipos marškinėlius vilkės vien Anykščių rajono gyventojai.

Treniruotės stadione fotogalerija

Treniruotės salėje fotogalerija

Apie gimusią idėją žaisti aukštesniame lygyje bei apie būsimus klubo tikslus RKL čempionate vyriausias komandos treneris Ramūnas Šližys papasakojo Anykščių sporto centro svetainei akksc.lt

“Didelį norą pareiškė jaunimas. Praėjusiame sezone mes žaidėme Aukštaitijos lygoje. Aišku, trečiosios pagal pajėgumą Lietuvos pirmenybės bus daug rimtesnės ir laukia nemažai rungtynių.

Sumanėme vien iš anykštėnų sudaryti komandą ir išmėginti jėgas RKL B divizione.

Žinoma, tai bus debiutinis sezonas ir nežinia, kaip seksis ir ko tikėtis. Malonu, kad jaunimas yra ambicingas ir nori žaisti ne tik moksleiviai, bet ir labiau patyrę kraštiečiai.

Iki šiol studijuojantys kituose miestuose sportininkai kiekvieną savaitgalį atvykdavo į Anykščius bei dalyvaudavo Aukštaitijos lygoje bei rajono čempionate.

Nutarėme suburti komandą ir išbandyti jėgas aukštesniame lygyje. Kaip pavyks, pamatysime”, – sakė treneris.

KKSC-“Elmis” ekipa buvo paskelbusi viešą atranką potencialiems komandos žaidėjams, tačiau dėl įvairių priežasčių sezonui pradėjo ruoštis ne pilnos sudėties.

“Dar ne visi kandidatai susirinkę. Jei prie komandos prisijungs Tautvydas Jodelis, tuomet jis galės padėti savaitgaliais, laisvu nuo darbo metu. Ignas Raščius trumpam išvykęs į užsienį, tačiau žada grįžti rugpjūčio pabaigoje.

Vienu pagrindinių mūsų vidurio puolėjų, manau, kad turėtų būti Donatas Radžiūnas. Jis bus dvyliktokas, tačiau šią vasarą žaisdamas “3×3″ turnyre Utenoje patyrė rimtą čiurnos traumą, todėl negali kartu su mumis treniruotis.

Žinoma, ateityje jis atsigaus ir bus labai naudingas. Dar laukiame atsakymų iš anykštėnų, kurie žaidžia kituose miestuose – jie žadėjo apsispręsti iki rugsėjo mėnesio”, – kalbėjo R.Šližys.

Specialistas teigė, kad siekiama pakloti pamatus ilgalaikiam projektui, o ar ateityje klube žais vien anykštėnai, priklausys nuo pasiektų rezultatų.

“Buvo toks noras – sudaryti komandą iš Anykščių rajono gyventojų. Bent pirmam sezonui trokštame suburti ekipą iš vietinių talentų ir matysime, kaip seksis.

Jei bus labai liūdni pasiekimai, gali tekti stiprintis. Manau, kad neliksime paskutiniai ir jei surinksime tokią sudėtį, kokią planuojame, rezultatai tikrai nebus labai prasti – stengsimės kuo geriau.

Galvojame, kad šis projektas gyvuos ne vieną sezoną. Aišku, viskas priklauso nuo rėmėjų ir savivaldybės. Mūsų įsteigtas klubas susijungė su Anykščių kūno kultūros ir sporto centru, bendromis jėgomis surinkome reikiamą biudžetą”, – apie vasaros darbus kalbėjo treneris.

Prieš artėjantį sezoną KKSC-“Elmis” planuoja sužaisti keletą draugiškų rungtynių, o pirmuoju išbandymu komandai taps pasirodymas “Karaliaus Mindaugo” turnyro atrankoje.

“RKL lygoje žaidžia kaimyninių rajonų komandos, pavyzdžiui, Kupiškio, Pakruojo.

Žinoma, iš pradžių reikia surinkti komandą, o tada sužaisime kelias draugiškas rungtynes. Juolab, šį sezoną bus vykdomas atnaujintas LKF projektas “Karaliaus Mindaugo taurė” ir kiek žinau, turnyre dalyvaus RKL B diviziono komandos, kurios varžysis pirmajame etape. Įveikusios savo varžovus, žais prieš pajėgesnius priešininkus.

Aišku, tai nebus mūsų pagrindinės varžybos, bandysime spręsti savo uždavinius”, – tikino R.Šližys.

RKL kovos startuos spalio 27 dieną, o krepšininkai kvies palaikyti klubą “Nykščio namų” arenoje vyksiančiose rungtynėse.

“Pirmojo sezono tikslas – pažiūrėti, ką mes galime ir kaip pasirodys mūsų jaunimas. O paskui norėtųsi stiprėti ir turėti komandą, kuri tinkamai atstovautų Anykščių miestui.

Mane labai džiugino, kai vyko praėjusio sezono rajono pirmenybių finalai ir arenoje buvo susirinkę nemažai žiūrovų.

Tuomet tikrai buvo malonu lankytis salėje.

Kadangi KKSC-“Elmio” klube žais vien anykštėnai, todėl turėtų ateiti jų draugai, tėvai, pažįstami, giminės, aišku, ir sirgaliai.

Kviečiu visus palaikyti Anykščių komandą, o jei kas nepavyks, labai nepeikti. Palaikykite jaunimą ir viskas bus gerai”, – ragino KKSC-“Elmio” treneris.

akksc.lt info

 

akksc.lt:

Pasidalinkite