R. Šližys: apie prabėgusį sezoną, žaidėjus ir ateities planus

 

Anykščių „KKSC–Elmio“ klubas sužaidė dar vieną sėkmingą sezoną „TOPsport–RKL“ lygoje.

Reguliariajame sezone Ramūno Šližio treniruojama komanda užėmė aukščiausią vietą (3) ekipos istorijoje, o atkrintamosiose varžybose pritrūko žingsnio, kad prasimuštų į B diviziono finalinio ketverto turnyrą.

Užtikrinti klubo rezultatai atsispindėjo ir asmeniniuose apdovanojimuose – įžaidėjas Žygimantas Žiukas ir lengvasis krašto puolėjas Tautvydas Jodelis pateko į geriausių diviziono žaidėjų penketuką, o tarp kandidatų į laureatus taip pat nuskambėjo vidurio puolėjo Donato Radžiūno ir trenerio R. Šližio pavardės.

Prabėgę krepšinio metai buvo neįprasti – krepšininkai privalėjo žaisti tuščiose arenose, o tai labiausiai pajautė didžiausiu lankomumu lygoje garsėjantis Anykščių klubas.

Apie pasirodymą „TOPsport–RKL“ lygoje ir būsimus ateities planus treneris R. Šližys pasikalbėjo su akksc.lt svetaine.

„Reguliaraus sezono startas buvo išties neblogas, tačiau antrajame rate patyrėme keturis pralaimėjimus, o tai užkirto kelią kovoti dėl aukščiausių pozicijų pogrupyje ir siekti sąlyginai silpnesnio varžovo atkrintamosiose varžybose.

Aštuntfinalio etapo kova su Klaipėdos jaunimu pareikalavo labai daug jėgų ir ketvirtfinalyje jų tikrai pritrūko, todėl buvo sunku mesti rimtą iššūkį vieniems iš sezono lyderių radviliškiečiams.

Kalbant apie galutinį rezultatą, manau, jis yra neblogas, vis tik patekome tarp aštuonių stipriausių komandų ir tai kol kas – aukščiausias mūsų ekipos pasiekimas“, – sakė specialistas.

Prieš sezoną Anykščių klubas sulaukė pastiprinimo – po pertraukos į komandą sugrįžo puolėjas Benas Pociūnas ir atvyko gynėjas Paulius Martinonis. Pastarasis krepšininkas iš karto tapu vienu iš ekipos lyderių – per mačą vid. pelnė po 10 taškų, pasižymėjęs puikiu taiklumu (dvitaškiai 57,1 proc., tritaškiai 42,9 proc.).

„P. Martinonį mes kalbinome prisijungti dar prieš pirmąjį šios komandos sezoną, bet tada jis atstovavo kitai ekipai. Tai – patyręs, šioje lygoje ne vienerius metus praleidęs žaidėjas, kuris greitai rado savo vietą ir mūsų ekipoje bei tikrai buvo labai naudingas.

Benui, manau, labiausiai stinga žaidybinės praktikos, jo pozicijoje konkurencija yra išties didelė, bet matant, kiek jis dirba per treniruotes ir papildomai, galvoju, puolėjas dar tobulės ir sulauks savojo šanso“, – sakė R. Šližys, paminėjęs ir Ž. Žiuko bei T. Jodelio įvertinimą geriausių diviziono žaidėjų tarpe.

„Aišku, kad smagu matyti šiuos vyrus tarp geriausių, jie tikrai to verti. Ar tai geriausias jų sezonas, sunku pasakyti, dar tikrai yra ką tobuliniti, bet žinant jų norą nugalėti, atsidavimą ir meilę krepšiniui, tikiu, kad bus dar geresnių.“

Anot R. Šližio, klubas išlaikys ambicijas garbingai atstovauti Anykščių kraštui ir ateityje.

„Pagrindinis tarpsezonio tikslas yra išsaugoti komandos branduolį. Sezono eigoje matėme, ko komandai trūksta, todėl bandysime tas skyles užkamšyti. Idėjų yra, o ar pavyks jas įgyvendinti, matysime rudenį.

Naudodamasis proga, komandos vardu, norėčiau padėkoti visiems klubo rėmėjams, nes be jūsų pagalbos tikrai neišsiverstume. Taip pat ir KKSC vadovui Arvydui Krikščiūnui, kurio pagalba ir palaikymas ekipai yra tikrai juntamas.

Ir, žinoma, ačiū sirgaliams, kurie palaikė komandą stebėdami mūsų transliacijas. Tikėkimės, kad pagaliau įveiksime šį virusą ir kitą sezoną visi kartu arenoje sieksime naujų pergalių“, – sakė R. Šližys.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite