R.Meliūnienė: “Sezoną MKL lygoje vertinu gerai”

Jaunosios Anykščių KKSC krepšininkės sėkmingai pasirodė šio sezono MKL lygos U-14 pirmenybėse.

Pirmajame čempionato etape Rūtos Meliūnienės auklėtinės nepabūgo stiprių varžovių grupėje ir sugebėjo patekti į atkrintamąsias varžybas.

Nors anykštėnėms ir nepasisekė prasimušti tarp keturių stipriausių B diviziono komandų bei buvo nusileista Biržų atstovėms, tačiau jų trenerė gyrė jaunąsias žaidėjas.

“Visą mergaičių sezoną vertinu gerai, gaila, kad pritrūko sėkmės paskutinėse rungtynėse – krepšininkes kamavo traumos ir ligos, o tai turėjo neigiamų pasekmių rezultatams.

Džiaugiuosi, jog mano auklėtinės įgavo daugiau patirties, džiugino jų rodomas kovingumas, veržlumas, pasitikėjimas savimi.

Pasibaigus MKL pirmenybėms planuojame dalyvauti keliuose draugiškuose turnyruose.

Visos mergaitės daug stengėsi, tačiau pasibaigus sezonui norėčiau išskirti didelę pažangą padariusią aukščiausią ekipos žaidėją Smiltę Drevinskaitę bei įžaidėją Dagnę Pesliakaitę.

Dėkoju ekipai už pasiektas gražias pergales”, – sakė R.Meliūnienė.

“Žvelgdami į naujausias ugdymo per sportą tendencijas, džiaugiamės mergaičių noru aktyviai sportuoti, siekti meistriškumo, gebėjimo garbingai varžytis su stipresnėmis varžovėmis, grūdinti save tiek fiziškai, tiek morališkai.

Tuo pačiu norime padėkoti jų tėveliams už palaikymą ir skatiname juos džiaugtis ne tik vaikų pergalėmis, bet ir kasdieniu jų fiziniu aktyvumu”, – sakė AKKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Blažienė.

akksc.lt

 

Autorius:

Pasidalinkite
error: