Prasidėjo Anykščių rajono salės futbolo čempionato atkrintamosios varžybos

Praėjusį savaitgalį prasidėjo atkrintamosios Anykščių rajono salės futbolo čempionato varžybos.

Pirmieji į kovą stojo “Veteranai” – “Ramybė-strėlės”.

Susitikimas prasidėjo žvalgyba – tiek vieni, tiek kiti labiau rūpinosi savo vartų saugumu ir stengėsi regzti greitas kontratakas.

Netrukus “Veteranai” išsiveržė į priekį (1-0), o po kelių minučių “Ramybei-strėlėms” pavyko išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje vėl į priekį išsiveržė “Veteranai” (2-1), o po kelių minučių jie jau pirmavo 3-1.

Ramybiečiai pradėjo spausti varžovus ir tai davė rezultatą (3-2). Rungtynių pabaigoje “Veteranai” daugiausia stengėsi saugoti savo vartus ir tai jiems pavyko pasiekti.

Prieš atsakomąsias rungtynes “Veteranai” turės 1 įvarčio persvarą.

Įvarčiais lijo “Šiandien plotas” – “Penkiasdešimt” mače. Nuo pirmųjų minučių kiekviena komanda norėjo kuo greičiau išsiveržti į priekį, vyko greitos atakos, ekipos beveik nesigynė.

3 minutę “Penkiasdešimt” vartininkas išvedė savo komandą į priekį, bet jie džiaugėsi neilgai – po kelių minučių jau “Šiandien plotas” persvėrė rezultatą 2-1.  Tuo pirmasis kėlinys nesibaigė – dar buvo įmušti keli įvarčiai, komandos ėjo ilsėtis “Šiandien plotas” laimint 5-3.

Antrasis kėlinys prasidėjo “Penkiasdešimt” žaidėjų šturmu – per 5 min. buvo pelnyti 3 įvarčiai ir jie išsiveržė į priekį 6-5.

“Šiandien plotas” parodė savo galią ir per paskutinį laiką susikrovė tokią persvarą, kurią per atsakomąsias rungtynes bus labai sunku panaikinti. Galutinis “Šiandien plotas” – “Penkiasdešimt” mačo rezultatas – 13-7.

Ateinantį šeštadienį A.Baranausko mokykloje vyks atsakomosios pusfinalio rungtynės, priminsime, kad bus sumuojamas dviejų rungtynių rezultatas. Ateikite pasigrožėti futbolu.