Neįtikėtiname mače anykštėnai sutriuškino „Tėvynės Sąjungą“ (FOTO)

Sekmadienį į futbolo sezono atidarymo rungtynes Anykščiuose atėję žiūrovai liko nenusivylę.

Pajėgiausiame SFL lygos A divizione debiutuojanti FK „Anykščiai“ ekipa 6:2 sutriuškino ambicingą „Tėvynės Sąjungos“ komandą.

FOTO

Pirmasis susitikimo įvartis krito pirmojo kėlinio viduryje, kai pasižymėjo šeimininkų gynėjas M. Morkūnas – 1:0.

Prieš pertrauką traumą patyrė pagrindinis ir vienintelis „geltonai žalių“ vartininkas Raimondas Smalstys, todėl jo pirštines privalėjo perimti kitas žaidėjas ir juo tapo atakuojantis saugas Rytis Prušinskas.

Vis dėlto visi įdomiausi mačo įvykiai klostėsi antroje rungtynių dalyje. Iš pradžių „Anykščiai“ po taiklaus R. Streikaus smūgio padvigubino rezultatą (2:0), tačiau netrukus aikštėje liko be vieno žaidėjo – raudoną kortelę užsidirbo D. Bugailiškis.

Varžovai perėmė iniciatyvą ir sušvelnino skirtumą – 2:1. Visgi anykštėnai, pasirinkę kontratakų taktiką, sugebėjo nepalūžti. Darijus Jakšys įveikė dviejų priešininkų gynybą ir uždirbo 11 m baudinį, kurį pats ir realizavo – 3:1.

Priblokšti varžovai pasimetė ir bejėgiškai stebėjo, kaip įsismaginę šeimininkai vieną po kito siunčia kamuolį į jų vartus. Rezultatui tapus 6:1 svečiai dar spėjo pelnyti savo antrąjį įvartį, kuris jiems daug džiaugsmo neatnešė.

Nuskambėjęs finalinis teisėjo švilpukas skelbė apie fantastišką FK „Anykščiai“ pergalę 6:2.