Naujieji ARKL čempionai: „Keramikos ABC“ nukarūnavo „Šilo kliniką“ (FOTO)

Kovo 30 dieną „Nykščio namų“ arenoje finišavo keturis mėnesius trukęs Anykščių rajono krepšinio čempionatas.

FOTO

Mažajame pirmenybių finale susitiko „Draugų“ ir „Traupio“ komandos. Reguliaraus sezono nugalėtojai neužtikrintai pradėjo mačą ir po pirmojo kėlinio atsiliko 17:21. Rungtynėse lygi kova tęsėsi iki ketvirto kėlinio pradžios, kai A. Sketerio ir jo komandos draugų surengtas spurtas nulėmė triuškinančią „Draugų“ pergalę 103:83.

Lemiamose rungtynėse dėl aukso medalių susigrūmė „Keramikos ABC“ ir „Šilo klinikos“ komandos. Susitikimo pradžioje čempionų titulą ginančiai ekipai pavyko gintis nuo varžovų snaiperių, bet tuomet „raudonieji“ stengėsi pasinaudoti savo galimybėmis po priešininkų krepšiu. Trečiajame kėlinyje „Keramikos ABC“ pabėgo į priekį (56:42) ir „Šilo klinikai“ nepasisekė sugrąžinti intrigos į rungtynes. Nuskambėjusi finalinė sirena skelbė, kad nuo 2019 metų „Šilo klinikos“ (anksčiau vadinosi „Teradenta“ – aut. past.) ekipos dominavimas ARKL lygoje – baigtas (90:62).

Krepšinio fiestos metu taip pat buvo surengti „Įgūdžių“ ir „Snaiperio“ konkursai, kuriuose pirmąsias vietas užėmė Naglis Padkočiūnas („Sporto centras“) ir Tautvydas Jodelis („Keramikos ABC“). Pastarasis žaidėjas taikliausiu rajono krepšininku tapo jau šeštą kartą per savo karjerą.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas Paulius Martinonis („Keramikos ABC“), kuris per 32 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Anykščių krepšinio gerbėjai dar sykį parodė, kaip jie myli krepšinį. Ko gero, retas rajonas gali pasigirti tokiu žiūrovų lankomumu savo vietiniame čempionate.

Šiemet ARKL lygoje buvo sužaistos 44 rungtynėse, per kurias sirgaliai išvydo visko – metimų paskutinėmis sekundėmis, dėjimų, nepakartojamų perdavimų.

Dėkojame komandoms bei sirgaliams ir susitiksime jau kitame sezone“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Statistika

Rungtynės dėl trečios vietos

„Draugai“ (A. Sketeris ir D. Kadžionis po 19) – „Traupis“ (S. Likša 21, D. Survila 17) 103:83 statistika

Finalas

„Šilo klinika“ (E. Urbanovič 11, E. Šlaitas 10) – „Keramikos ABC“ (P. Martinonis 27, T. Jodelis 19) 62:90 statistika