Moksleivių smiginio varžybose triumfavo A.Vienuolio ir J.Biliūno gimnazijų atstovai (FOTO)

Kovo 15 dieną “Nykščio namų” arenoje vyko Anykščių kūno kultūros ir sporto centro organizuotos rajono moksleivių smiginio varžybos.

Turnyre dalyvavo po šešias merginų  ir vaikinų komandas, kurios atstovavo A.Vienuolio, A.Baranausko, J.Biliūno ir Kavarsko mokymo įstaigoms.

Po atkaklios ir kelias valandas trukusios kovos paaiškėjo varžybų nugalėtojai.

Merginų tarpe pirmąją vietą iškovojo A.Vienuolio progimnazijos antroji komanda (J.Petrauskaitė ir O.Pyragaitė), antrąją vietą užėmė J.Biliūno gimnazijos pirmoji ekipa (E.Goštautaitė ir A.Palubinskaitė), trečioji vieta atiteko Kavarsko atstovėms (K.Simaškaitė ir K.Navickaitė).

Turnyre ketvirta liko A.Baranausko pagrindinės mokyklos komanda (G.Bartkutė ir M.Žilinskaitė), penkta – A.Vienuolio progimnazijos pirmoji ekipa (K.Mikalauskaitė ir K.Tubelytė), šešta – J.Biliūno gimnazijos antroji komanda (V.Veršulytė ir A.Ališauskaitė).

Vaikinų pogrupyje niekas neprilygo J.Biliūno progimnazijos pirmajai ekipai (L.Varnas ir E.Repšys), antroji vieta atiteko Kavarsko (K.Varnas ir Š.Butkys), trečioji – A.Baranausko pagrindinės mokyklos (A.Labanauskas ir I.Žilinskas), ketvirtoji – A.Vienuolio progimnazijos pirmajai (T.Žilys ir L.Bernotas ), penkta – J.Biliūno gimnazijos antrajai (S.Razanovas ir G.Žemaitis), šešta – A.Vienuolio progimnazijos antrajai (I.Skrodenis ir V.Baldauskas) komandai.

akksc.lt info

[Best_Wordpress_Gallery id=”54″ gal_title=”Moksleivių smiginio varžybose triumfavo A.Vienuolio ir J.Biliūno gimnazijų atstovai”]

 

 

akksc.lt:

Pasidalinkite