Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių čempionate anykštėnai iškovojo keturis medalius

Untitled-7Vasario 15 dieną Anykščių pramogų ir laisvalaikio centro „Nykščio namai“ sporto salėje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių čempionatas.

Sportininkai kovojo ne tik dėl čempionų vardų savo svorio kategorijose, bet ir dėl teisės atstovauti Lietuvos rinktinei Europos kadetų čempionate, kuris vyks gegužės 1–6 dienomis Bulgarijoje.

Anykščių imtynininkai iškovojo keturis medalius. Pogrupio kovose, nusileidę savo varžovams, Giedrius Binkys (svorio kategorija iki 42 kg), Deimantas Žvikas (63 kg) ir Donatas Grybas (85kg) vėliau įveikė visus varžovus ir laimėjo bronzos medalius.

Giedrius ir Deimantas pirmą kartą laimėjo medalius šioje amžiaus grupėje. Donatas, laimėjęs bronzos medalį, labai nesidžiaugė. Jo tikslas buvo iškovoti čempiono vardą. Donatas, pogrupio kovoje dėl teisės kovoti finale, laimėdamas prieš sportininką iš Visagino, apmaudžiai suklydo ir prarado galimybę kovoti dėl aukštesnių apdovanojimų. Aukso medalį ir čempiono vardą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų iškovojo Domas Krikščiūnas.

Burtai lėmė, kad šios kategorijos stipriausi sportininkai Domas ir Dmitrij Pacharašvilį iš Visagino kovojo skirtinguose pogrupiuose ir tik finale surėmė pečius. Prieš dvi savaites turnyre Estijoje po gražios atkaklios kovos rezultatu 4 x 3 pergalę iškovojo visaginietis. Anykščiuose visą kovą sąlygas diktavo Domas ir rinko taškus, priversdamas priešininką skubėti ir klysti. Kovos rezultatas – 6 x 1 Domo naudai.

Dabar laukia sunkus varginantis darbas treniruotėse ir sporto stovyklose ir sėkmingas startasEuropos čempionate.