„KKSC–Elmis“ pasiekė dar vieną pergalę RKL čempionate (FOTO)

„KKSC–Elmio“ (9/7) ekipa įgauna pagreitį „Nostra.lt–RKL“ čempionate.

Sekmadienį Anykščių komanda namuose, palaikoma 260 žiūrovų, rezultatu 67:61 nugalėjo Alytaus SRC (5/12) klubą.

FOTO

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 11:11.

Netrukus savo šou surengė „KKSC–Elmio“ vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas, kuris iš eilės pelnė 12 taškų ir dėjimu nudžiugino susirinkusius fanus (29:22).

Trečiajame ketvirtyje varžovai nesulaikė brolių Žiukų, tritaškius pataikė T. Jodelis ir S. Butkys – 49:42.

Svečiai nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo beveik prisivyti anykštėnus – 63:61. Vis dėlto mačo pabaigoje jų metimas tikslo nepasiekė, o T. Jodelis sėkmingai realizavo baudų metimus (67:61).

„KKSC–Elmis“: D. Radžiūnas 17 (13 atk. kam.), Ž. Žiukas 12, G. Žiukas 11, T. Jodelis (12 atk. kam.) ir D. Ridikas po 10, S. Butkys 3, E. Sriubas ir K. Volkovas po 2.

Alytaus SRC: O. Vaitulevičius 16, A. Puišys 15.

Šiuo metu Anykščių komanda „Nostra.lt–RKL“ B diviziono A grupėje užima šeštą vietą ir dviem pergalėmis atsilieka nuo Molėtų „Ežerūno“.

Kitas „Nostra.lt–RKL“ rungtynes anykštėnai žais vasario 17 dieną, kai 13.15 val. „Nykščio namų“ arenoje susitiks su „Trakai–Magnus“ ekipa.