Jaunieji Anykščių futbolininkai Utenos apskrities salės čempionate užėmė antrąją vietą

Baigėsi Utenos apskrities vaikų (2004 m.- 2005 m. gim.) salės futbolo čempionatas.

Šeštadienį jaunieji anykštėnai vyko į Uteną, kur žaidė su „Uteniu“ ir Zarasų KKSC futbolininkais.

Pirmosios vietos nugalėtojai jau buvo paaiškėję anksčiau, o 2-4 v. esančias komandos skyrė 2 taškai.

Rungtynių pradžia prieš uteniškius Anykščių komandai nieko gero nežadėjo, varžovai spaudė, o M.Valančiūno auklėtiniai bandė kontratakuoti.

Kėlinio viduryje „Utenis“ pelnė įvartį ir pirmavo, tačiau vaikinai nepasimetė ir toliau laikėsi savo žaidimo braižo. Po gražios atakos svečiams pavyko išlyginti rezultatą (1-1), komandos dar apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet rezultatas nepakito.

Antrajame kėlinyje „Utenis“ vėl spaudė anykštėnus, tačiau jie pasižymėjo stipria gynyba. Buvo atliktas tikslus baudos smūgis iš aikštės vidurio ir svečiai išsiveržė į priekį (2-1).

Vaikinukai išeikvojo daug jėgų ir klaida gynyboje nulėmė praleistą įvartį (2-2). Likus žaisti kelias sekundes buvo atliktas pergalingas smūgis ir išplėšta pergalė 3-2.

Paskutiniai varžovai – Zarasų futbolininkai. Jau buvo aišku, kad Anykščių komanda užsitikrino antrą vietą ir treneris leido pasireikšti mažiau žaidusiems auklėtiniams.

Anykštėnai pirmieji pelnė įvartį, bet rungtynes pralaimėjo 2-3.

M.Valančiūno treniruotos komandos viso sezono statistika: sužaista 10 rungtynių, 5 laimėtos, 3 pralaimėtos, 2 lygiosios, įvarčių santykis 44-26, surinkta 17 taškų ir užimta antroji vieta.

Ateinantį savaitgalį Anykščiuose dėl medalių kovos ir jaunieji 2006 m.- 2007 m. gim. futbolininkai. Ateikite palaikyti!