J. Bačkulis džiaugėsi aukso medaliais

Savaitgalį Kaune įvyko 2022 m. Lietuvos studentų plaukimo čempionatas.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš penkių šalies universitetų – Lietuvos sporto universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Vilniaus universiteto.

Anykštėnas Julius Bačkulis (LSU) laimėjo 50 ir 100 m plaukimus laisvuoju stiliumi, o su komandos draugais (Gintare Bruzgyte, Greta Pleikyte ir Ainiu Želioniu) nugalėjo mišrioje estafetėje 4 po 50 m laisvuoju stiliumi.

Sėkmingiausiai varžybos susiklostė Lietuvos sporto universiteto studentams, kurie net 9 kartus lipo ant apdovanojimų pakylos atsiimti aukso medalių.

Iš viso LSU komanda surinko 380 taškų ir įtikinama persvara įveikė antrą vietą užėmusią Vilniaus universiteto komandą (230 taškų). Trečioji vieta komandinėje įskaitoje atiteko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto plaukikams, surinkusiems 149 taškus.