Iš jaunimo čempionatų parsivežė medalius

klaipedojeKovo 15 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos graikų – romėnų ir moterų imtynių jaunimo čempionatai.

Lietuvos graikų – romėnų imtynių čempionu, svorio kategorijoje iki 50 kilogramų, tapo Domas Krikščiūnas. Vienos kovos iki medalio pritrūko Deividui Lazickui, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 84 kilogramų ir liko penktoje vietoje.

Moterų imtynių čempionių vardus iškovojo Deimantė Kabočiūtė ( 55 kg.) , Rugilė Abraškevičiūtė ( 63 kg.) ir Danutė Domikaitytė ( + 69 kilogramai).

Rugilė ir Danutė šiuo metu savo meistriškumą tobulina Šiaulių Vijolių sporto internate ir į varžybas atvyko tiesiai iš 15 dienų vykusios sporto stovyklos Baltarusijoje, kur ruošėsi Europos suaugusiųjų moterų imtynių čempionatui, kuris vyks balandžio 1 – 6 dienomis Suomijoje.

Čempionate be Danutės dalyvaus dar viena Anykščių krašto imtynininkė Indrė Bubelytė.

Sidabro medalius savo svorio kategorijose iškovojo Vaiva Belovaitė, Viktorija Buinauskaitė, Rimgailė Čeponytė, o bronzos – Evelina Jogėlaitė, Greta Čeponytė, Greta Karosaitė ir Auksė Rutkauskaitė.