Įnirtingame „Wrestball“ mače – anykštėnų pergalė (FOTO, VIDEO)

 

Imtynių savaitgalis Anykščiuose startavo išskirtiniu maču.

FOTO

Penktadienį „Nykščio namų“ arenoje vyko „Wrestball“ rungtynės – ant kilimo savo imtynių, regbio bei krepšinio sugebėjimus demonstravo Anykščių J. Biliūno gimnazijos bei Panevėžio sporto gimnazijos sportininkai.

Po įnirtingo ir daug gražių momentų gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojusio susitikimo nugalėtojų taurę iškėlė šeimininkų komanda (13:4).

Šeštadienį anykštėnai vėl kviečiami apsilankyti didžiausioje miesto arenoje – vyks tarptautinis imtynių turnyras „Anykščiai 2026“.

Renginio pradžia – 12.00 val.

akksc.lt

akksc.lt:

Pasidalinkite