Imtynių čempionate anykštėnai iškovojo penkis medalius

144Gegužės 17 dieną Anykščių sporto ir laisvalaikio centro “Nykščio namai” sporto salėje vyko Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų čempionatas, kuriame Anykščių imtynininkai iškovojo penkis medalius.

Svorio kategorijoje iki 73 kilogramų finale susitiko du anykštėnai, Benjaminas Orlovas ir Mantas Šmigelskas. Čempiono vardą iškovojo Benjaminas, o sidabro medalis atiteko Mantui. Pogrupio kovose patyrę po vieną pralaimėjimą bronzos medalius savo svorio kategorijose laimėjo Lukas Matelionis ( 35 kg), Vaidotas Kalibatas ( 38 kg) ir Giedrius Binkys (41 kg)

Gegužės 24 dieną Vyks tradicinis tarptautinis XVII – asis Vlado Žmogino vardo imtynių turnyras. Varžybų pradžia 10. 45 val. Varžybų vyriausias teisėjas pasaulio čempionas Rimantas Bagdonas. Į varžybas atvyks ir Anykščių imtynių pradininkas Julius Malelė.