Fantastišku metimu pažymėtose rungtynėse – anykštėnų pergalė (FOTO, VIDEO)

Anykščių „KKSC–Elmio“ (12/8) ekipa pasiekė svarbią pergalę „Nostra.lt–RKL“ lygoje.

Šeštadienį anykštėnai, palaikomi 140 žiūrovų, rezultatu 92:81 įveikė Kaišiadorių „Savingę“ (8/14) ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

FOTO

Susitikimą fantastiškai pradėjo šeimininkų ekipos kapitonas T. Jodelis, kuris vien per pirmąjį kėlinį realizavo šešis tritaškius metimus. Įsismaginęs snaiperis pakėlė ant kojų visus arenoje susirinkusius žiūrovus, kai tiksint paskutinėms ketvirčio sekundėms įskraidino kamuolį į krepšį iš maždaug 20 metrų atstumo.

„Savingė“ neketino iš anksto kelti baltos vėliavos ir išlaikė intrigą mače iki 37–tos rungtynių minutės. Tuomet svarbius metimus pataikė broliai Žiukai, D. Radžiūnas, o „KKSC–Elmis“ 92:81 įveikė varžovus.

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis 30 (8/12 trit.), Ž. Žiukas (7 rez. perd.) 17, D. Radžiūnas (15 atk. kam.) 11, M. Judickas 9, G. Žiukas 7, S. Butkys 6, Eit. Sriubas 4, E. Sriubas ir K. Volkovas po 3, G. Šniaukštas 2.

„Savingė“: I. Mikulis 28, E. Seniūnas 15.