B.Vitkūnas: “Vaikams atsipirko paaukotos vasaros atostogos”

171777Lietuvos vasaros biatlono čempionate – Anykščių sportininkų blykstelėjimas.

Mūsų miesto atstovai iškovojo devynis aukso medalius, o juos ruošiantis specialistas Bronius Vitkūnas buvo pripažintas geriausiu treneriu.

“Vaikai aukojo visą vasarą, treniravosi ir ruošėsi varžyboms, todėl ir gavosi toks galutinis rezultatas. Dirbo per visas atostogas”, – sakė B.Vitkūnas.

Olimpietis Vytautas Strolia triumfavo 10 km sprinto ir 12,5 km persekiojimo lenktynėse. Du aukso medalius jaunimo varžybose iškovojo Kotryna Vitkūnaitė.

Persekiojimo lenktynėse Linas Banys laimėjo aukso medalį. Po du aukso medalius vaikų varžybose iškovojo Lukas Žukauskas ir Viktorija Kapancova. Sidabro ir bronzos medaliai sužibo ant Gyčio Mikoliūno krūtinės.

“Negalima sakyti, kad šie rezultatai yra patys aukščiausi ir mano auklėtiniai dabar įgavę geriausią sportinę formą, nes mes labiausiai ruošiamės žiemos varžyboms.

Aišku, nemažai dėmesio skyrėme ir čempionatui Ignalinoje, tačiau daugiau akcentuojame pasirodymus po kelių mėnesių.

Į čempionatą iš Lietuvos suvažiuoja visi. Kai kur vieni geriau pasirodė, o kai kur mes taip pat galėjome pasiekti aukštesnius rezultatus.

Visi rezervai dar nebuvo išnaudoti. Tai vienas dalyvis susirgo, tai kitas nugriuvo varžybų metu. Kiti varžovai galėjo geriau, tačiau mes taip pat lubų nepasiekėme”, – kalbėjo B.Vitkūnas.