B. Steponėno pagerbimo rungtynėse – kova prieš Ignalinos ekipą (FOTO)

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipa ir žiūrovai pagerbė prieš dvi savaites Anapilin iškeliavusį puolėją Beną Steponėną.

Pirmosiose RKL sezono namų rungtynėse prieš Ignalinos „Vilkakalnį“ krepšininko atminimui buvo skirta tylos minutė, projektoriuje vaizduojami anykštėno žaidimo epizodai, o pertraukėlių metu arenoje neskambėjo muzika. Be to, visą sezoną Anykščių komandos žaidėjai vilkės juoda juostele paženklintus marškinėlius.

Netaikliais metimais susitikimą pradėjusi Anykščių ekipa po pirmojo kėlinio prieš ignaliniečius atsiliko 13:24, tačiau netrukus pradėjo rezultatyviai pulti ir vytis varžovus.

FOTO

Trečiajame kėlinyje po A. Kvietkausko dvitaškio skirtumas tarp komandų sumenko iki vienženklio (50:59). Ketvirtajame kėlinyje T. Jodelis smeigė tritaškį ir ekipas skyrė tik 7 taškai (59:66), bet svečiai sugebėjo atsilaikyti ir „KKSC–Elmis“ patyrė nesėkmę 72:83.

Šeimininkų gretose net 30 taškų (asmeninis rekordas RKL) surinko įžaidėjas Ž. Žiukas, kuris taip pat atliko ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Anykštėnų komandoje pirmuosius taškus RKL čempionate pelnė 17–metis puolėjas Tomas Bartašius, kuris mačo pabaigoje tiksliai realizavo abu baudos metimus.

„KKSC–Elmis“: Ž. Žiukas 30, P. Martinonis 10, T. Jodelis ir A. Kvietkauskas po 8, G. Žiukas ir G. Šniaukštas po 4, E. Sriubas ir S. Butkys po 3, T. Bartašius 2. M. Judickas ir E. Šlaitas taškais nepasižymėjo.

„Vilkakalnis“: D. Sakalnikas 30, E. Leipus 20.

Kitas RKL lygos B diviziono B grupės namų rungtynes Anykščių komanda žais spalio 28 dieną, kai 19.15 val. susitiks su Marijampolės ekipa.