Apdovanoti geriausi Anykščių rajono sportininkai (FOTO)

apdovanojimai2013 metai Anykščių Kūno kultūros ir sporto centrui išskirtiniai metai, ne tik sportininkų pasiekimais, bet ir tai, kad sporto centras gyvuoja jau 50 metų.


1963 metų pabaigoje Anykščiuose buvo įkurta Anykščių rajono sporto mokykla, 1977 m. rajono sporto mokykla keitė pavadinimą į Anykščių vaikų ir jaunių sporto mokyklą. Nuo 2001-ųjų sporto mokykla reorganizuota į Kūno kultūros ir sporto centrą, jau 12 metų sėkmingai ugdanti įvairių sporto šakų aukšto meistriškumo sportininkus.

Kovo 21 dieną UAB sporto ir laisvalaikio centre “Nykščio namai” arenoje buvo pagerbti geriausi Anykščių rajono sportininkai ir treneriai.

Rajono meras Sigutis Obelevičius negailėjo mūsų krašto sportininkams ir jų treneriams paskatinimo ir padėkos žodžių. Padėkos raštus įteikė Anykščių KKSC treneriams  Žilvinui Ovsiukui, Algirdui Anankai, Algiui Drūsiui, Broniui Vitkūnui, Renatui Puikiui už aukšto meistriškumo sportininkų rengimą. Už masinių renginių organizavimą buvo apdovanotos vadybininkė Rimutė Janukėnienė ir direktoriaus pavaduotoja Jolanta Česlikauskienė.

Sporto centro direktorius Kęstutis Čepulis prisiminė buvusius Anykščių sporto mokyklos (dabar kūno kultūros ir sporto centras) vadovus: Povilą Kūgį, Eligijų Dulevičių, Juozą Tumą, Kęstutį Kuktą, Modestą Paulauską.

FOTOGALERIJA

PRIZAIS už  aktyvią ir rezultatyvią sportinę veiklą apdovanoti Anykščių rajono  sportininkai:

1. Olimpietis VYTAUTAS STROLIA. Žiemos Olimpinių žaidynių Sočyje dalyvis, Pasaulio studentų  Universiados, Pasaulio jaunimo čempionato,  Pasaulio suaugusių čempionato dalyvis, Lietuvos slidinėjimo čempionatų čempionas ir prizininkas. Treneris Algis Drūsys.

2. Olimpietis  plaukikas GIEDRIUS TITENIS. Pekino ir Londono olimpiadų dalyvis. Rio de Ženeiro olimpinių žaidynių Lietuvos rinktinės kandidatas. Treneris Žilvinas Ovsiukas.

3. Biatlonininkė  KOTRYNA VITKŪNAITĖ. Lietuvos biatlono jaunių rinktinės narė, Europos jaunimo olimpinio festivalio Rumunijoje dalyvė; Baltijos biatlono taurės prizininkė; Lietuvos jaunių čempionė  2014 metų Pasaulio jaunių biatlono čempionato JAV 6 vietos laimėtoja estafečių lenktynėse. Treneris Bronius Vitkūnas.

4. Imtynininkas DOMAS KRIKŠČIŪNAS. Olimpinės pamainos rinktinės kandidatas, Europos graikų-romėnų imtynių kadetų čempionato Juodkalnijoje 5 vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių  čempionatų nugalėtojas bei prizininkas.  Treneris Algirdas Pupkis.

5. Sunkiaatletis ARNAS  ŠIDIŠKIS. Lietuvos suaugusių rinktinės narys. Europos jaunimo čempionato Estijoje 6 vietos laimėtojas, Lietuvos Jaunimo sunkiosios atletikos čempionato prizininkas. Treneris Algirdas Ananka.

6. Slidininkas JAUNIUS DRŪSYS. 2013 metų Lietuvos jaunimo rinktinės narys.  Lietuvos jaunimo čempionas, kitų respublikinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Treneris Algis Drūsys.

7. Krepšininkas GYTIS ASAČIOVAS. Buvo ryškus Anykščių KKSC komandos lyderis. Jo asmeninis taškų rekordas rungtynėse su Biržais – 55 taškai. Nuo 2013 m. Gytis rungtyniauja Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ komandoje. Čia jis taip pat yra komandos siela. Gytis vidutiniškai per rungtynes pelno po 17 taškų, atkovoja po 11 kamuolių. Pirmasis sportininko treneris Kęstutis  Kukta.

8. Imtynininkė DANUTĖ DOMIKAITYTĖ. Olimpinės pamainos rinktinės kandidatė, Europos jaunimo moterų imtynių čempionato prizininkė, Tarptautinių turnyrų nugalėtoja, Lietuvos čempionė suaugusiųjų ir jaunimo grupėje. Treneris Arvydas Krikščiūnas.

9. Kyokushin karate „Takas“ sportininkas LAIMONAS RIMKUS. Kandidatas į Lietuvos suaugusiųjų rinktinę, Lietuvos jaunimo čempionas. Treneris Eugenijus Šilaika.

Nominacijomis  apdovanoti Anykščių rajono sportininkai:

1. Biatlonininkas VLADAS  BANYS
už laiku iššautus taiklius  šūvius.
Treneris Bronius Vitkūnas

2. Imtynininkas GIEDRIS  BINKIS
už sportinį ryžtą
Treneris Algirdas Pupkis

3. KAROLIS  VARNAS
metų perspektyviausias imtynininkas
Treneris Artūras Sudeikis

4. Imtynininkas DEIVIDAS  LAZICKAS
didžiausią pažangą padaręs sportininkas
Treneris Renatas Puikis

5. SILVIJA  ADOMONYTĖ
metų ištvermingiausia slidininkė
Treneris Algis Drūsys

6. Krepšininkas AUDRIUS  JAKŠTONIS
metų atkakliausias kovotojas
Treneris Ramūnas Šližys

7. DONATAS  RADŽIŪNAS
metų  perspektyviausias krepšininkas (jaunučių amžiaus grupėje). Donatas yra komandos lyderis ir
kviečiamas į Kauno krepšinio mokyklą „Aisčiai“ komandą.
Treneris Kęstutis Kukta

8. Plaukikas DALIUS  ŠIAUČIŪNAS
už kultūrą plaukimo sporte
Treneris Redas Pivoriūnas

9. GINTARĖ  BRAŽAITĖ
sužibusi žvaigždutė sunkiosios atletikos sporte
Treneris Algirdas Ananka

10.  Žirginio sporto sportininkė SAMANTA  TARULYTĖ
už meilę žirgams
Treneris Stasys Uogela

11. Sportinių šokių kolektyvo „Verpetas“ šokėjai  KAROLIS RAMOŠKA ir  JULIJA PAŠKAUSKAITĖ
už darbštumą ir pareigingumą
Treneriai Stanislava Bilevičienė ir Juozas Pratkelis.

12. Kyokushin karate „Takas“ sportininkė MARTYNA  SIMANONYTĖ
už karatė dvasią ir begalinį norą tobulėti
Treneris Eugenijus Šilaika

13. Všį Motokroso – Čiversa sportininkas UGNIUS  LIULYS
Ugnius jauniausias moto sportininkas

14. EMILIJA  MEŠKAUSKAITĖ
už pastangas gilinantis į šachmatų pasaulį

15. Sveikos gyvensenos klubo „Anykščių vaivorykštė“ sveikuolė  RITA  GALIŠANKIENĖ
už didelį norą keliauti pėsčiomis

16. Žirginio sporto klubo „Origonas“ sportininkė GABRIELĖ  BAUŽAITĖ
už ryžtą siekiant pergalių žirginiam sporte
Treneris Virgis Uogela

17. Krepšinio klubo „Veteranas“ sportininkas SILVIJUS ŽIVATKAUSKAS
krepšinio fanatikas

18. Futbolo sporto klubo sportininkas MERŪNAS  PRUŠINSKAS
metų perspektyviausias futbolininkas

Anykščių Kūno kultūros ir sporto centras už puikų pasirodymą nuoširdžiai dėkoja  Visagino sporto centro aerobinės gimnastikos sportininkams ir jų trenerei Natalijai Korobovai, sportinių šokių kolektyvo „Verpetas“ šokėjams ir  treneriams Stanislavai Bilevičienei ir Juozui Pratkeliui. Taip pat taria ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo.

Šią  šventę rėmė Anykščių rajono savivaldybė iš „Sporto veiklos programos“ projektinių lėšų.

akksc.lt:

Pasidalinkite