Anykštėnai dalyvavo Lietuvos žiemos konkūrų čempionato finale

8282016 m. balandžio 23-24 dienomis Žagarėje, Šiaulių r., vyko Lietuvos žiemos konkūrų čempionato finalas.

Žiemos konkūrų čempionatas prasidėjo dar vasarį, pirmenybes sudarė penki varžybų etapai.

Šis čempionatas – pirmosios nacionalinio lygio varžybos Lietuvos žirginio sporto 2016 metų kalendoriuje, taigi raiteliams buvo puiki galimybė po ramesnio žiemos sezono patikrinti savo ir žirgų pasirengimą, pamažu “įsivažiuoti” į varžybų ritmą.

Turnyre dalyvavo aukščiausių rezultatų siekiantys, sparčiai tobulėjantys, turintys tarptautinės patirties bei mėgėjai sportininkai, tad varžybos buvo išties įdomios ir kupinos netikėtumų.

Susumavus dviejų varžybų etapų geriausius rezultatus ir finalų varžybų rezultatus, paaiškėjo, kurie raitelių ir žirgų duetai tapo devynių skirtingų kategorijų konkūrinio jojimo čempionais.

Puikiai startavo ir Anykščių KKSC bei sporto klubo “Vilartas” raiteliai. Jaunučių įskaitos konkūre penktąją prizinę vietą iškovojo Linas Uogela su žirgu Sugarfree, o su žirgu Jalta raitelis užėmė dešimtąją vietą.

Dominykas Puzinas su žirgu Saulė šiame konkūre užėmė šeštąją vietą, o Austėja Žilinskaitė su žirgu Chada – tryliktąją.

Čempionato įskaitoje Dominykas Puzinas su žirgu Saulė užėmė ketvirtąją vietą, Linas Uogela su žirgu Sugarfree – penktąją, su žirgu Jalta – devintają, o Austėja Žilinskaitė su žirgu Chada – dešimtąją.