Anykščiuose – tarptautinis imtynių turnyras ir „Wrestball“ rungtynės

 

Gegužės 22-23 dienomis anykštėnai sulauks dviejų nepamirštamų renginių.

Sporto savaitgalis prasidės gegužės 22 dieną „Nykščio namų“ arenoje vyksiančiu „Wrestball“ maču.

Šįkart krepšinio, imtynių ir regbio elementų turinčiame susitikime kovos Anykščių J. Biliūno gimnazijos ir Panevėžio sporto gimnazijos atletai. Rungtynės prasidės 18.00 val., įėjimas – nemokamas.

Gegužės 23 dieną didžiausioje rajono salėje karaliaus perspektyvūs šalies bei užsienio imtynininkai – vyks tradicinis „Anykščiai 2026“ turnyras, kuriame savo jėgas išmėgins ir mūsų krašto atstovai.

Renginio pradžia – 12.00 val., finalų startas numatomas 17.00 val. Įėjimas – nemokamas.

Kviečiame atvykti!

akksc.lt

akksc.lt:

Pasidalinkite