Anykščiuose surengtas tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras (FOTO)

 

Gegužės 30-31 dienomis Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtas tarptautinis turnyras „AKKSC taurė 2026“.

Pirmoji fotogalerijos dalis | antroji fotogalerijos dalis

Dėl aukso medalių kovojo ne tik sportininkai iš Lietuvos, bet ir Latvijos Ludzos, Daugpilio ir Balvio miestų.

Sėkmingiausiai varžybose pasirodę dalyviai sulaukė ir Anykščių raj. tarybos nario Lino Pravilionio įsteigtų prizų.

Iš viso ant apdovanojimų pakylos lipo devyni anykštėnai.

Lukas Kanonovas buvo antras, Mikas Barisas, Mykolas Radzevičius, Kęstutis Mažeika, Tajus Budinas ir Justinas Lazickas užėmė trečiąsias vietas.

Čempionais tapo Danielius Motiečius, Gabrielius Motiečius ir Gintarė Bražaitė.

Anykščių KKSC trenerė savo svorio kategorijoje buvo nepralenkiama ir skaičiuojant balus pagal Sinklerio lentelę.

akksc.lt

akksc.lt:

Pasidalinkite