Anykščių “Volupis” iškovojo aštuntąją pergalę RKL (FOTO)

vasiliauskasAnykščių “Volupio” komanda įgauna pagreitį RKL pirmenybėse. Penktadienį Vaidučio Zlatkaus auklėtiniai 90:82 namuose nugalėjo Vilniaus “VKM-Citus” klubą ir iškovojo 8 pergalę turnyre.

Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 8 taškų persvarą (28:20).

Antrajame kėlinyje anykštėnai ją dar labiau padidino (52:33), tačiau svečiai nepasidavė ir iki susitikimo pabaigos išlaikė intrigą.

Rezultatyviausiai “Volupio” komandoje žaidė L.Kirlys, pelnęs 19 taškų. D.Pavlovskis pridėjo 16, K.Raginis 15 taškų.

A.Vasiliauskas surinko 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus (26 naud. balai). G.Povilausko sąskaitoje – dvigubas dublis – 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Svečių komandoje pasižymėjo M.Normantas – 32 taškai.

Kitas rungtynes “Volupis” namuose žais šeštadienį (01.17, pradžia 14 val.) prieš Kauno „ASU-Tornado“ klubą.