Anykščių raj. seniūnijų paplūdimio tinklinio turnyre – dalyvių antplūdis

 

Anykščių raj. seniūnijų žaidynių paplūdimio tinklinio (3 x 3) varžybose dalyvavo 15 komandų.

Aštuonios vyrų: Kavarsko, Troškūnų (2) Viešintų, Anykščių, Skiemonių, Kurklių, Andrioniškio ir septynios moterų: Anykščių, Vikonių, Janydžių, Andrioniškio, Viešintų, Troškūnų ir Skiemonių.

Komandos burtų keliu buvo paskirstytos į pogrupius. Vyrų turnyre vyko atkaklios kovos.

A pogrupyje stipriausia buvo Kavarsko komanda, antrą vietą laimėjo Viešintų komanda, nugalėjusi Troškūnų II ir Skiemonių ekipas.

B pogrupyje geriausiai žaidė Troškūnų komandą, įveikusi Anykščių, Kurklių ir Andrioniškio ekipas.

Dėl septintos vietos susitiko Troškūnų II – oji komanda ir Andrioniškis.

„Džiugu, kad Andrioniškio komandos sudėtyje žaidė Andrioniškio seniūnas Rolandas Lančickas. Šį kartą stipresni buvo troškūniečiai, kurie turnyre liko septinti, o andrioniškiečiai aštunti“, – sakė AKKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

„Dėl penktos vietos susirungė Skiemonių ir Kurklių komandos. Penkti liko skiemoniečiai, šešti – kurkliečiai.

Atkakli kova vyko tarp Anykščių ir Viešintų komandų, kovojant dėl bronzos medalio apdovanojimų. Kova vyko iki dviejų laimėtų kėlinukų. Tik trečias kėlinukas išaiškino medalių laimėtojus, jais tapo Viešintų jaunieji tinklininkai Karolis Katinas, Vygintas Lukoševičius, Justas Juozokas ir Deividas Žalys.

Finalinėje kovoje nugalėtojais tapo kavarskiečiai Lukas Spundzevičius, Ignas Repečka, Motiejus Miškinis, kurie laimėjo prieš troškūniečius Ryti Pilipūną, Andriu Jankauską ir Luką Riboką.

Varžybos vyko Jono Biliūno gimnazijos sporto aikštyne.

Tuo tarpu moterų turnyras vyko Dainuvos slėnio pliažo aikštėje.

Svarbios kovos pogrupio turnyruose išaiškino stipriausias pogrupio komandas.

A pogrupyje komandos išsirikiavo taip: Viešintos, Anykščiai, Vikonys ir Andrioniškis.

B pogrupyje – Troškūnai, Skiemonys, Janydžiai.

Andrioniškio komanda liko septintoje vietoje. Dėl penktos vietos Vikonys nugalėjo Janydžius. Stipriausiųjų komandų ketvertas žaidė pusfinalius – Viešintos nugalėjo Skiemonis, o Troškūnų komanda įveikė anykštėnes. Dėl bronzos medalių kovojusios Anykščių komandos tinklininkės nusileido skiemoniškėms (Monikai Viburytei, Linai Borunovaitei, Kotrynai Jonutaitei ir Ingridai Tylaitei).

Finale prireikė trijų kėlinukų, kad išsiaiškinti, kuri komanda stipresnė – Troškūnai ar Viešintos.

Viešintų komanda, palaikoma gausaus būrio sirgalių, privertė stipriai paprakaituoti varžoves. Po trijų kėlinukų troškūnietės Rita Laginauskienė, Greta Strakalaitytė, Rūta Krikščiūnaitė ir Simona Slavinskaitė iškovojo aukso medalius, o viešintiškėms Miglei ir Aistei Lukavičiūtėms bei Aušrai Šveikauskaitei atiteko sidabro medaliai.

Projekto veiklos iš dalies finansuojamos Anykščių r. sav. biudžeto lėšomis

Autorius:

Pasidalinkite