Anykščių meras sveikino Europos jaunimo sunkiosios atletikos vicečempionę G.Bražaitę

fgvdfvfŠiandien, spalio 19 d., Anykščių rajono savivaldybėje meras Kęstutis Tubis sveikino Klaipėdoje spalio 9 dieną Europos jaunimo (iki 20 metų ir iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate, merginų jaunimo (iki 23 metų) grupės svorio kategorijoje iki 75 kg vicečempionės titulą iškovojusią Gintarę Bražaitę.

Sveikinimo žodžius tarė ne tik Anykščių rajono savivaldybės metas Kęstutis Tubis, bet ir Seimo narys, buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša, kuris jaunajai sportininkei taip pat padovanojo krepšinio kamuolį.

Tokie sportiniai iššūkiai reikalauja ne tik fizinės, bet ir emocinės ištvermės. Sportininkę treniruojantis Anykščių Kūno kultūros ir sporto centro sunkiosios atletikos treneris Algirdas Ananka prasitarė, kad paskutinę savaitę prieš varžybas pastebėjęs Gintarės Bražaitės mažėjantį svorį, o tai, žinoma, lemia emocinė įtampa.

Anykščių Kūno kultūros ir sporto centro duomenimis „Rovimo” rungtyje G. Bražaitė išvengė klaidų. Ji sėkmingai atliko visus tris mėginimus, o paskutiniu bandymu iškėlė 96 kg svorį bei iškovojo „mažąjį” sidabro medalį.

Antrojoje – „stūmimo” – rungtyje lietuvė atliko vieną nesėkmingą bandymą, tačiau svarbiausiu momentu neklydo ir iškėlė 114 kg sveriančią štangą. Tai jai garantavo „mažąjį” bronzos medalį.

Dvikovėje G.Bražaitė surinko 210 kg ir pasidabino sidabro medaliu. Lietuvę aplenkė L.Machijanova (aukso medalis, 228 kg), o bronza atiteko A.Ipek (203).

Anykščių savivaldybės informacija ir nuotrauka

akksc.lt:

Pasidalinkite