Anykščių komandai nepavyko pergalingai startuoti RKL

Untitled-18Spalio 17 dieną Anykščiuose prasidėjo jubiliejinis, 10-asis Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonas. Atidarymo rungtynėse A diviziono debiutantė Anykščių “KKSC-Volupio” ekipa savo aikštėje priėmė svečius iš Akmenės – “SCKK-Akmenės cemento” komandą.

Anykščių ekipa praėjusiame sezone B divizione užėmė antrąją vietą ir iškovojo teisę rungtyniauti aukštesniame A divizione. Visgi naujokams sezono startas kiek apkarto. Aukštaičiai nusileido Akmenės krepšininkams – 85:98 (21:20, 25:33, 18:22, 21:23).

„KKSC-Volupio“ klube pasižymėjo L.Kirklys (28 taškai), J.Gečas (12), G.Poviliauskas ir D.Pavlovskis (po 10).

RKL sezonas šiemet pradėtas po ilgų ir atkaklių diskusijų dėl turnyro sistemos. Likus vos valandai iki oficialių sezono pradžios rungtynių buvo galutinai patvirtinta, kad A divizione žais 16 komandų, tuo tarpu B divizione liks 18.

RKL 2014-2015 m. čempionato sistema buvo nagrinėjama dar rugsėjo 17 d. komandų vadovų posėdyje, tačiau dėl tam tikrų balsavimo pažeidimų rezultatai buvo anuliuoti ir paskelbtas naujas balsavimas. Pirmajame vadovų posėdyje buvo nutarta, kad A divizione rungtyniaus 14 komandų, o Neringos “Kuršiai” ir Kretingos “Kretinga” iškris į B divizioną. Tačiau pakartotinio balsavimo spalio 17 dieną metu balsų dauguma vis dėlto nuspręsta, jog A divizione šiemet žais 16 ekipų, tarp kurių ir Neringos bei Kretingos klubai.

Tuo tarpu B divizione grumsis 18 komandų, kurios bus padalintos į dvi grupes – A ir B. Kiekvienoje jų – po 9 ekipas.

Taigi, sezono startas duotas, atidarymo rungtynės įvyko. Na, o visos A ir B divizionų komandos kovas dėl čempionų vardų pradės jau spalio 24 dieną.

Autorius:

Pasidalinkite