Anykščių imtynininkės sėkmingai pasirodė turnyre Šiauliuose (FOTO)

imtynes_siauGegužės 15 dieną Šiauliuose vyko tarptautinis Vijolių taurės moterų imtynių turnyras, kuriame be Lietuvos imtynininkių kovojo ir Latvijos Liepojos miesto sportininkės.

Anykščius atstovavo 11 jaunųjų sportininkių iš Troškūnų, Kavarsko, Viešintų ir Traupio. Nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose iškovojo Anelė Kavaliauskaitė, Monika Daukaitė ir Rimgailė Čeponytė.

Tik finalines kovas pralaimėjusios Auksė Rutkauskaitė ir Gabija Dilytė iškovojo sidabro medalius, o bronzos medalius laimėjo Vidmantė Kavaliauskaitė, Gabrielė Dilytė ir Viktorija Buinauskaitė.

Šį šeštadienį Anykščių sporto ir laisvalaikio centre “Nykščio namai” savo jėgas išbandys jaunieji graikų – romėnų imtynių sportininkai. Čia vyks Lietuvos vaikų čempionatas. Varžybų pradžia 12.00 val.