Anykščių biatlonininkų pasirodymai įvairiose varžybose

Untitled-4Vasario 13-14 dienomis anykštėnai biatlonininkai startavo įvairaus rango varžybose. Aukščiausią rezultatą pasiekė Linas Banys dalyvaujantis II jaunimo Olimpinėse žaidynėse Norvegijoje.

Linas 7,5 km sprinto rungtyje, tarp 50 dalyvių, užėmė 13 vietą. Sportininkas kitą dieną  startuos 10 km persekiojimo lenktynėse, su keturiom ugnies linijom, praėjus 1.20 min. po lyderio starto.

Vytautas Strolia dalyvavo JAV vykusiame Pasaulio taurės etape. 10 km sprinto rungtyje Vytautas finišavo 64 ir tik 9 sek. pritrūko, kad patektų į persekiojimo rungtį. Aukštesnę vietą sutrukdė užimti trys netaiklūs šūviai šaudykloje.

Kotryna Vitkūnaitė startavo Slovakijoje vykusiame Tarptautinės biatlono sąjungos [IBU]  taurės etape.

Startavusi moterų grupėje 15 km individualioje distancijoje su keturiom ugnies linijom, šaudykloje prašovusi tik kartą, Kotryna finišavo 56.