Anykščių rajono mokiniai susirungė pavasario kroso estafečių varžybose (FOTO)

esfettGegužės 21 dieną Jono Biliūno gimnazijos aikštyne vyko rajono pradinių klasių mokinių pavasario kroso estafečių varžybos. Į starto vietą stojo dešimt komandų –  po 4 mergaites ir 4 berniukus kiekvienoje. Bėgikams reikėjo įveikti 300 m. nuotolį.

1-2 klasių mergaičių grupėje vyko įdomi kova tarp Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komandos ir Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos komandos. Tačiau čempionių vardus iškovojo baranauskietės: Samanta  Asmantaitė, Smiltė Dverenskaitė, Gabrielė Žygaitė,  Liepa Džiugaitė. Antroje vietoje liko Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos mergaičių komanda: Monika Simonavičiūtė, Augustė Jakubaitytė, Gabija Mucha, Ema Eismantaitė.

1-2 klasių berniukų grupėje nuo pat starto į priekį įsiveržė Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sportininkai ir iškovojo nugalėtojo titulą: Richardas Pajuodis, Tomas Bartašius, Mikas Aviža, Nedas Vinikas. Antra vieta atiteko Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos berniukų komandai, kuriai atstovavo Aironas Kaunietis, Nedas Kirtiklis, Titas Morkūnas ir Žilvinas Raišelis.

Kova virė 3-4 klasių mergaičių grupėje. Tačiau šiais metais stipresnės buvo Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos sportininkės: Laura Budrevičiūtė, Aistė Mogylaitė, Viktorija Sobolevskytė, Ieva Gudonytė. Antrą vietą užėmė  Antano Baranausko pagrindinės mokyklos komanda: Andželika Zlatkutė, Renata Krasauskaitė, Gabija Šimkutė, Agnė Ramoškaitė. Trečiąją vietą iškovojo Viešintų pagrindinės mokyklos mergaitės: Gerda Esmantaitė, Viktorija Laibakojytė, gabija Macijauskaitė, Vidmantė Kavaliauskaitė.

3-4 klasių berniukų grupėje nugalėtojų taurę iškovojo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos mokiniai: Nojus Raugalė, Karolis Žutautas, Gražvydas Mackevičius, Dovydas Bugailiškis. Antri liko Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos sportininkai: Mantas Slučka, Rytis Jočys, Aivaras Stanislavas, Paulius Morkūnas.  Trečią vietą laimėjo Viešintų pagrindinės mokyklos komanda: Karolis Katinas, Renatas Galvonas, Justas Juozokas, Valius Kavaliauskas.