AKKSC imtynininkai dalyvavo “Tallinn Open 2019”

Anykščių KKSC imtynininkai kovo 29-31 dienomis dalyvavo viename didžiausių imtynių turnyrų Europoje – “Tallinn Open 2019”, kuriame iš viso rungėsi virš 2000 imtynininkų iš 29 šalių.

Jaunieji AKKSC auklėtiniai kovojo iš visų jėgų. M. Braždžiūnas (svorio kat. iki 32 kg) pirmoje kovoje susitiko su pajėgiu Olandijos kovotoju, kuris pernai tapo šio turnyro nugalėtoju, antroje kovoje neatsilaikė prieš Suomijos atletą ir patyręs 2 pralaimėjimus  liko 40 iš 45 dalyvių. M.Vilys (svorio kat. iki 47 kg), iškovojęs 2 pergales prieš Suomijos ir Amerikos sportininkus ir patyręs 2 pralaimėjimus prieš Rusijos bei Estijos imtynininkus, užėmė 13 vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje  kovojęs A. Vaitiekūnas, užėmė 16 vietą iš 34 dalyvių (2 pergalės prieš latvius ir 2 pralaimėjimai prieš Baltarusijos ir Suomijos atletus).

K. Juodelis (svorio kat. iki 62 kg), iškovojęs vieną pergalę prieš Prancūzijos sportininką ir patyręs 2 pralaimėjimus prieš Baltarusijos ir JAV imtynininką, kuris ir tapo turnyro nugalėtoju, liko 14 vietoje iš 26 dalyvių.

K. Puikis (svorio kat. iki 48 kg) iškovojo 2 pergales prieš Baltarusijos ir Suomijos atletus ir patyrė 2 pralaimėjimus prieš JAV ir Baltarusijos atstovą, užėmė 17 vietą iš 35 dalyvių. K. Gvozdas (svorio kat. iki 57 kg), iškovojęs 3 pergales prieš Rusijos. Suomijos ir Vokietijos sportininkus ir patyręs 2 pralaimėjimus prieš JAV ir Rusijos imtyninką, kuris tapo nugalėtoju, užėmė 9 vietą iš 38 dalyvių.

Moterų imtynėse kovojo V. Buinauskaitė, užtikrintai nugalėjo Latvijos atletę, tačiau kitoje kovoje turėjo pripažinti kitos latvės pranašumą, o varžantis dėl trečios vietos, susitiko su gerai pažįstama mūsų kraštiete G. Čeponyte, kuri dabar treniruojasi Šiauliuose. Greta nugalėjo ir iškovojo 3 vietą, Viktorija tenkinosi 4 vieta.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite