Visos „KKSC–Elmio“ RKL rungtynės bus transliuojamos internetu

 

Džiugios naujienos krepšinio mėgėjams – Nostra.lt-RKL pasirašė transliavimo sutartį su portalu Videosportas.lt. Jame nuo 2022-2023 m. RKL sezono pradžios bus transliuojamos visos Nostra.lt-RKL rungtynės.

Videosportas.lt – internetinis sporto transliacijų portalas, daugiausia dėmesio skiriantis Lietuvos sportui. Tai jauna ir ambicinga įmonė, siekianti aprūpinti sporto mėgėjus viso Lietuvos sporto transliacijomis.

Videosportas.lt vadovas Arnas Šikšnius įsitikinęs, kad bendradarbiavimas su Nostra.lt-RKL atneš abipusės naudos.

„RKL yra viena iš didesnių krepšinio lygų, todėl mums transliuoti ir perteikti žiūrovams šitą vaizdą yra labai džiugu, – džiaugiasi A. Šikšnius. – Stengsimės transliuoti tiek A, tiek B diviziono rungtynes. Visas transliacijas matysite tiesiogiai Videosportas.lt svetainėje.“

Iš viso 2022-2023 m. RKL sezone įvyks apie 600 varžybų. Savaitės mačą išvysite per kabelinės televizijos kanalą „INIT TV“, o Videosportas.lt tiesiogiai transliuos visus likusius – to iki šiol niekam nepavyko padaryti. Tačiau varžybomis Videosportas.lt neapsiribos – planuojamos savaitės rungtynių apžvalgos, gražiausių savaitės momentų pakartojimai ir kitokios laidos.

Nostra.lt-RKL prezidentas Vidas Butkus teigia, kad partnerystė su Videosportas.lt smarkiai pakels lygos kokybę.

„Emocijos yra, turbūt galima sakyti, pačios didžiausios, nes, visų pirma, mes einame tuo keliu link tikslo, kurį buvome užsibrėžę – kad lyga būtų žinoma, kad lyga būtų matoma, kad lyga būtų kokybiška“, – pasakoja V. Butkus.

Didelės raiškos rungtynių transliacijos pagerins ne tik žiūrovų patirtis, bet ir pakels teisėjavimo profesionalumą. Arbitrai turės galimybę varžybų metu peržiūrėti ginčytinų epizodų pakartojimus ir priimti objektyvius sprendimus.

Lengvai prieinamos rungtynių transliacijos – puiki žinia ir Nostra.lt-RKL klubams. Aukštos kokybės vaizdas pasieks visą šalį, todėl komandos sulauks didesnio dėmesio iš rėmėjų ir partnerių. Taip pat žaidėjai galės žiūrėti rungtynių pakartojimus, analizuoti savo žaidimą ir tobulėti dar efektyviau.

akksc.lt:

Pasidalinkite