Valstybės dienai skirtose paminėti varžybose – anykštėnų medaliai (FOTO)

Liepos 6 dieną Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtos sunkiosios atletikos varžybos Valstybės dienai paminėti.

FOTO

Į turnyrą buvo pakviestos Vilniaus ir Rokiškio komandos, savo meistriškumą pademonstravo ir Anykščių sunkiaatlečiai.

Mūsų miesto atstovai pasirodė puikiai – buvo iškovotos net 5 pirmos vietos, trys sportininkai džiaugėsi sidabro, šeši – bronzos medaliais. Daugelis atletų pagerino savo asmeninius rekordus.

Merginų tarpe čempione tapo absoliuti Lietuvos čempionė ir rekordininkė Gintarė Bražaitė (90-110 kg). Trečią vietą užėmė Ugnė Petrėtytė (26-30 kg.). Tai buvo tik jos antrosios varžybos, bet mergina sugebėjo pagerinti savo asmeninius rekordus.

Svorio kat. iki 55 kg čempionu tapo Eitautas Mačiulis (45-60 kg). Jis taip pat dalyvavo tik savo antrosiose varžybose. Trečią vietą užėmė Nikas Kulieša (32-47 kg), kuris pagerino savo asmeninius rezultatus tiek rovimo, tiek stūmimo veiksme.

Sv.kt iki 61 kg čempionu tapo daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Miškeliūnas (85-105 kg), pasiekęs savo asmeninius rekordus. Trečią vietą užėmė Kastis Lapinskas (35-45 kg).

Sv.kt. iki 73 kg. trečią vietą iškovojo Darius Komar (70-90 kg.). Sv. kt iki 81 kg čempionu tapo Mindaugas Lapinskas (90-100 kg.), antrą vietą užėmė Gustas Pumputis (65-80 kg, tai jo geriausias šio sezono rezultatas), trečią vietą užėmė Faustas Anglickas (40-55 kg, pagerinęs štangos stūmimo rezultatą).

Sv.kt iki 89 kg. antrą vietą užėmė Povilas Kalasauskas (44-55 kg, pagerinti asmeniniai rekordai). Bronzos medaliu džiaugėsi Laurynas Jonušas (42-55 kg).

Sv. kt +89 kg. čempionu tapo Benjaminas Orlovas (110-140 kg), antrą vietą iškovojo Modestas Plekavičius (65-80 kg).

Skaičiuojant pagal Sinklerio taškus, absoliučiu čempionu tapo Benjaminas Orlovas (277,21 tšk.), antrą vietą iškovojo Tomas Miškeliūnas (276,78 tšk.), trečioje vietoje liko Vilniaus atstovas Martynas Adomėnas (258,28 tšk.).

Komandinėje įskaitoje Anykščių komanda tapo čempione (1260,33 tšk.), antrą vietą užėmė Vilniaus komanda (1108,74 tšk.), trečia liko Rokiškio komanda (627,81 tšk.).