Tarptautiniame turnyre Telšiuose anykštėnai gerino savo rezultatus

 

Praėjusį savaitgalį Telšiuose vyko tarptautinis turnyras „Žemaitijos taurė“, kuriame dalyvavo net 13 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

„Anykštėnai pasirodė neblogai. Kadangi daugumai jaunųjų sunkiaatlečių tai buvo pirmosios varžybos, vieni sudalyvavo neblogai, kitiems pritrūko drąsos ar treniruočių“, – sakė AKKSC trenerė Gintarė Bražaitė.

Gabrielė Zizirskaitė (svorio kat. iki 64 kg) užėmė 3 vietą. Tai buvo jos pirmosios tokio rango varžybos. Ji nepasimetė ir štangą kėlė neblogai (išrovė 20 kg, išstūmė 30 kg).

Danielius Kanonovas sv. kat. iki 55 kg taip pat užėmė 3 vietą. Jis jau buvo dalyvavęs dvejose tarptautinėse varžybose, kur buvo tapęs čempionu.

Mantas Silickas sv. kat. iki 40 kg liko šeštoje vietoje, bet pagerino savo asmeninius rekordus (23–33 kg).

Vakaris Petrikonis sv. kat iki 61 kg taip pat pagerino savo asmeninius rekordus (32-43 kg), Be to, jis taip pat buvo jauniausias šios kategorijos dalyvis.

Sv. kat iki 61 kg kategorijoje dalyvavo ir Irmantas Kanonovas, jis taip pat pagerino savo rekordus (35-42 kg).

Svorio kategorijoje iki 67 kg Martynas Silickas užėmė penktą vietą (52-72 kg). Martynui nedaug trūko iki trečiosios vietos, bet „koją pakišo“ rovimas.

Nikas Kulieša sv. kat iki 73 kg liko ketvirtoje vietoje, jis pasigerino rovimo veiksmą (58 kg).

„Daugumai anykštėnų tai buvo pirmos tokio lygio varžybos, jie įgavo naujos patirties ir galbūt motyvacijos tobulėti“, – teigė G. Bražaitė.

akksc.lt:

Pasidalinkite