Tarptautiniame šaškių turnyre – prizinės anykštėnų vietos

 

Tarptautinėse šaškių varžybose, skirtose Anykščių miesto šventei paminėti, susirinko virš 40 žaidėjų.

Turnyre dalyvavo ne tik anykštėnai – sportininkai į mūsų miestą atvyko iš Latvijos Daugpilio, Vilianų miestų bei iš Šiaulių, Pasvalio, Pakruojo, Biržų, Rokiškio, Kupiškio.

Suaugusiųjų grupėje nugalėjo Jūras Ragauskis (Šiauliai), antrą vietą užėmė Vytautas Motiejaitis (Pasvalys), trečią – Valdas Veršulis (Anykščiai).

Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Nelė Malachovska (Vilianai, Latvija), sidabro medaliu džiaugėsi Ilona Adomaitienė (Pakruojis), trečia liko Laura Railaitė (Pasvalys).

Veteranų grupėje visus varžovus pranoko Rimantas Dinius (Šiauliai), antroji vieta atiteko Tadeus Turonok (Daugpilis, Latvija), trečias buvo Aušrys Petkevičius (Pakruojis).

Moterų veteranių grupėje aukso medaliu pasipuošė Milanija Juškienė (Ukmergė), antroji ir trečioji vietos atiteko atitinkamai Zitai Sriubienei (Anykščiai) ir Marfai Gabriūnienė (Kupiškis).

Moksleivių grupėje sėkmingiausiai pasirodė broliai Arijus ir Astijus Ribokai (Kupiškis), kurie užėmė 1–2 vietas, o Lina Malinauskaitė (Kupiškis) džiaugėsi bronzos medaliu.

Anykštėnų grupėje pirmoji vieta atiteko Valdui Veršuliui, antroji – Domui Sebeikai, trečioji – Donatui Nargėlui.

„Dėkojame visiems tarptautinio turnyro dalyviams. Šaunu, kad šaškininkai išlaikė tradiciją gausiai sudalyvauti miesto šventės varžybose.

Belieka nulenkti galvą prieš mūsų garsiausią sportininką Valdą Veršulį, kuris ne tik užėmė pirmą vietą anykštėnų tarpe, tačiau ir daugiausiai prisidėjo prie renginio organizavimo“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Autorius:

Pasidalinkite