Tarptautiniame imtynių turnyre Anykščiuose – trys AKKSC atletų medaliai (FOTO)

Šeštadienį Anykščiuose vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras “Anykščiai 2019”.

FOTO

Šiemet dėl aukso medalių kovojo apie 200 sportininkų iš šešių šalių – Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos, Izraelio, Norvegijos ir Latvijos.

Sėkmingiausiai AKKSC sportininkų gretose pasirodė Nojus Pupkis, Mangirdas Braždžiūnas ir Kipras Gvozdas, kurie pasipuošė sidabro medaliais.

Vienas turnyro organizatorių ir Anykščių KKSC treneris Renatas Puikis džiaugėsi sklandžiai vykusiu turnyru ir sėkmingais mūsų miesto atletų pasirodymais.

“Rezultatus vertinu gerai, nes net trys anykštėnai pateko į finalus. Aišku, lemiamose grumtynėse mūsiškiams gal kiek ir pritrūko sėkmės, o varžovai taip pat buvo galingi.

Užsienio komandos turnyro organizavimą įvertino labai gerai, sakyčiau, turėdami tokias finansines galimybes mes šiemet surengėme patį geriausią turnyrą visoje Lietuvoje.

Itin patenkinti buvo, pavyzdžiui, norvegai, kurie pažadėjo kitąmet atvykti su žymiai gausesne sportininkų delegacija.

Sekmadienį jaunieji imtynininkai dviračiais važiavo iki Lajų tako, taip pat buvo surengtos draugiškos futbolo rungtynės – lietuviai žaidė prieš pasaulio rinktinę.

Po turnyro dalis dalyvių neskubėjo namo – sportininkai “kraus baterijas” šiandien prasidėsiančioje tarptautinėje pasiruošimo stovykloje Anykščiuose”, – sakė R. Puikis.

 

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite