Tarp geriausių šachmatininkų – ir anykštėnai

 

Šeštadienį Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko šventinis Anykščių miesto šachmatų turnyras.

Susirinko virš 50 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Pasvalio, Ukmergės, Jonavos, Vilniaus, Utenos, Rokiškio, Kupiškio, Pakruojo, Kauno, Vilniaus ir Anykščių.

Vyko atkaklios kovos tiek suaugusių turnyre, tiek jaunųjų šachmatininkų tarpe. Labai džiugu, kad moksleivių tarpe šiais metais pirmąją vietą užėmė anykštėnas Matas Niaura, kuris panevėžiečius broliukus Igną ir Eimantą Jasus paliko antroje ir trečioje vietose. Anykštėnų moksleivių tarpe pirmąją vietą užėmė Martynas Žemaitis, antrąją – Adomas Paulauskas, trečias liko Liudas Žemaitis.

Suaugusių anykštėnų grupėje pirmas buvo Robertas Kemeklis, antras – Dinas Šajevičius, trečias – Kęstutis Lukoševičius. Moterų grupėje pirmą vietą užėmė anykštėnė Skaivė Meškauskienė, antrą –  ukmergiškė Agnė Mickūnaitė, trečią – Bronislava Narakaitė iš Jonavos.

Turnyro nugalėtoju tapo Gediminas Viederis iš Pasvalio, antras liko Edmundas Bražėnas, trečias – ukmergiškis Martynas Orlovas.

„Sveikinu turnyro nugalėtojus ir dalyvius, taip pat norėjau padėkoti Skaivei Meškauskienei, kuri ne tik organizavo renginį, tačiau ir sėkmingai pasirodžiusi užėmė pirmą vietą moterų grupėje“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Autorius:

Pasidalinkite