Sunkiosios atletikos turnyre Daugpilyje – puikūs anykštėnų pasiekimai

Sausio 27 dieną Latvijoje, Daugpilio mieste vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos Latvijos ir Estijos sportininkai. Lietuvai atstovavo Anykščių bei Panevėžio komandos.

Šiose varžybose susirinko patys stipriausi Latvijos ir Estijos sportininkai, tačiau visiems Anykščių sunkiaatlečiams pavyko pagerinti savo asmeninius rezultatus.

Merginų tarpe Absoliučia čempione tapo Gintarė Bražaitė, o Laura Mozūraitė pagerino asmeninį rovimo veiksmo rezultatą.

Vaikinų tarpe Edvinas Baklanovas sv. kt. 62 kg. pagerino rovimo – 55 kg bei stūmimo – 70 kg rezultatus.

Arnas Baklanovas sv. kt. 69 kg. taip pat pagerino savo asmeninius rezultatus rovimo – 77 kg ir stūmimo – 100 kg veiksmuose.

Pirmąją vietą savo svorio kategorijoje iki 94 kg jaunių tarpe iškovojo Benjaminas Orlovas, išrovęs 100 kg ir išstūmęs 130 kg, o bendroje įskaitoje iš visų dalyvavusių to amžiaus sportininkų, užėmė trečiąją vietą.