Rekordu pažymėtose rungtynėse – „KKSC–Elmio“ pergalė prieš molėtiškius

„KKSC–Elmio“ ekipa (3/1) įsirašė trečią pergalę RKL čempionate.

Penktadienį mūsų miesto komanda svečiuose 75:68 palaužė Molėtų „Ežerūną“ (3/2).

Tris kėlinius komandos kovojo tašką į tašką (54:53), tačiau lemiamoje mačo dalyje anykštėnai pademonstravo šaltesnius nervus.

Likus žaisti dvi minutes T. Jodelis smeigė tritaškį, o netrukus R. Šližio auklėtinių pergalę įtvirtino ir dvitaškį pataikę D. Radžiūnas.

„KKSC–Elmio“ žaidimui puikiai vadovavo Ž. Žiukas, kuris buvo per plauką nuo trigubo dublio – 9 taškai, 16 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių.

16 rezultatyvių perdavimų – asmeninis žaidėjo rekordas RKL čempionate. Tuo pačiu Ž. Žiukas pakartojo šio sezono RKL rekordą bei kėsinosi į visų laikų pasiekimą (18 rez. perd.).

„KKSC–Elmis“: T. Jodelis (7/13 trit.) 23, D. Radžiūnas 18, P. Martinonis ir Ž. Žiukas po 9, G. Šniaukštas ir S. Butkys po 6, G. Žiukas 3, B. Steponėnas 1.

„Ežerūnas“: M. Valkauskas 16, E. Beržonskis 12.