Plaukikė U. Mažutaitytė tapo čempione Vilniuje (FOTO)

Praėjusį savaitgalį Anykščių plaukikai vyko į Vilnių, kur dalyvavo Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose.

Puikų pasirodymą surengė Ugnė Mažutaitytė, kuri 50 m ir 100 m nuotoliuose plaukdama nugara tapo čempione.

Absoliučioje įskaitoje tarp visų plaukikių (kur fiksuojama trijų nuotolių rezultatų reitingo taškų suma) ji užėmė antrą vietą.

Juliui Bačkuliui prieš varžybas patirta trauma neleido pasigrumti dėl medalių. Anykštėnas prasimušė į finalus (50 m laisvu stiliumi 4 vieta ir 100 m laisvu stiliumi 7 vieta).

4×50 m estafetėje (laisvu stiliumi) AKKSC sportininkai užėmė 4 vietą tarp 17 komandų.

4×50 m estafetėje (komb.) anykštėnai buvo septinti tarp 18 ekipų. Bendroje komandinėje įskaitoje AKKSC atstovai užėmė septintą vietą.

Varžybose Vilniuje iš viso dalyvavo septyni Redo Pivoriūno auklėtiniai.