Pasaulio biatlono čempionate – skirtingi lietuvių rezultatai

Pokliukoje (Slovėnija) tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas –vyrų 10 km sprinto varžybos iš trijų Lietuvos atstovų sėkmingiausiai pasirodė Karolis Dombrovskis. Tarp 104 sportininkų jis užėmė 40 vietą.

Fortūna šaudykloje nelydėjo kitų lietuvių: anykštėnas Vytautas Strolia užėmė 63 vietą (1+2), o Tomas Kaukėnas – 76-ą (1+2). Nuo 60 pozicijos, garantavusios patekimą į persekiojimo lenktynes, mūsiškius atitinkamai skyrė 2,4 sek. bei 33,6 sek.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (749 tšk.), V.Strolia užima 46 vietą (74 tšk.), o K.Dombrovskis – 62-ą (24 tšk.).

Pirmose pasaulio čempionato varžybose – mišrių estafečių rungtyje – Lietuvos komanda užėmė 17 vietą.