Pagerbti geriausi AKKSC sportininkai (FOTO)

 

Sausio 14 dieną „Nykščio namų“ arenoje buvo apdovanoti geriausius rezultatus (2020–2021 m.) pademonstravę Anykščių kūno kultūros ir sporto centro sportininkai.

FOTO

Susirinkusius jaunuosius atletus bei jų tėvelius sveikino AKKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas ir rajono meras Sigutis Obelevičius.

„Sportininkų kelias yra nelengvas, jiems reikia apsišarvuoti kantrybe bei neprarasti motyvacijos, siekiant aukštų rezultatų. Todėl taip pat norime padėkoti ir paauglių tėveliams, kurie padeda savo vaikams siekti užsibrėžtų tikslų“, – teigė A. Krikščiūnas.

„Pastarieji dveji metai buvo itin nelengvi, tačiau galima pastebėti, kad AKKSC sporto rezultatai ne tik, kad nesuprastėjo, bet net ir ūgtelėjo į viršų.

Anykščių kraštas į artėjančias Pekino žiemos olimpines žaidynes deleguos net keturis sportininkus, o tai – milžiniškas skaičius tokiam nedideliam rajonui“, – sakė S. Obelevičius.

Anykščių KKSC dėkoja teatro studijai „Mes“, Jolantai Pupkienei, AKC grupei „Puela“, Kultūros Centrui, „Anykščių Techasui“.


2020-2021 m. aukščiausius rezultatus pasiekę Anykščių KKSC sportininkai

GINTARĖ BRAŽAITĖ (sunkioji atletika), treneris – Algirdas Ananka

TOMAS MIŠKELIŪNAS (sunkioji atletika), trenerė – Gintarė Bražaitė

ARNAS BAKLANOVAS (sunkioji atletika), treneris – Algirdas Ananka

EITAUTAS MAČIULIS (sunkioji atletika), treneris – Algirdas Ananka

EDVINAS BAKLANOVAS (sunkioji atletika), trenerė – Gintarė Bražaitė

KIPRAS GVOZDAS (imtynės), treneris – Renatas Puikis

KIPRAS PUIKIS (imtynės), treneris – Renatas Puikias

JULIUS BAČKULIS (plaukimas), treneris – Redas Pivoriūnas

EGLĖ SAVICKAITĖ (slidinėjimas), treneris – Algis Drūsys

VIKTORIJA KAPANCOVA (biatlonas), treneris – Bronius Vitkūnas

Perspektyvūs sportininkai

GYTĖ PUPELYTĖ (krepšinis), treneris – Ramūnas Šližys

MATAS PUODŽIŪNAS (sunkioji atletika) , trenerė – Gintarė Bražaitė

AUGUSTAS VAITIEKŪNAS (imtynės), treneris – Renatas Puikis

NOJUS PUPKIS (imtynės), treneris – Algirdas Pupkis

ANDŽELIKA ZLATKUTĖ (plaukimas), treneris – Edvinas Apčinikovas

DOMAS JANKAUSKAS (biatlonas), treneris – Bronius Vitkūnas

LUKAS ŽUKAUSKAS (biatlonas), treneris – Bronius Vitkūnas

EVELINA USELYTĖ (imtynės), treneris – Algirdas Pupkis

PATRIKAS ŽALA (futbolas)

ŽYGIMANTAS ŽIUKAS (krepšinis), treneris – Ramūnas Šližys

TAUTVYDAS JODELIS (krepšinis), treneris – Ramūnas Šližys

Jaunieji talentai

HAROLDAS ČIŽAUSKAS (plaukimas), treneris – Edvinas Apčinikovas

GABRIELĖ AMBRAŠKAITĖ (plaukimas), treneris – Edvinas Apčinikovas

Metų proveržis

ADRIJA BRAKNYTĖ (žirginis sportas), treneris – Ovidijus Uogela

PAULIUS UOGELA (žirginis sportas), treneris – Ovidijus Uogela

ŽYGIMANTAS KAZIMIERAS ŠAPOKA (krepšinis), treneris – Ramūnas Šližys

MANTAS JUDICKAS (krepšinis), treneris – Ramūnas Šližys

Sportininkai, padarę pažangą

GINTA PARACHONKAITĖ (krepšinis), trenerė – Rūta Meliūnienė

SAMANTA ESMANTAITĖ (krepšinis), trenerė – Rūta Meliūnienė

ARENTAS VOGULIS (krepšinis), treneris – Paulius Leonavičius

VAKARIS SRIUBAS (krepšinis), treneris – Paulius Leonavičius

SKAISTĖ JAKAITYTĖ  (imtynės), treneris – Artūras Sudeikis

KASPARAS JUODELIS (imtynės), treneris – Renatas Puikis

MIKAS VILDŽIŪNAS (biatlonas), treneris – Bronius Vitkūnas

MATAS GRAŽYS (slidinėjimas), treneris – Algis Drūsys

Autorius:

Pasidalinkite