Nuo gegužės 30 dienos bus leidžiama rengti sporto varžybas

Trečiadienį Lietuvos Vyriausybė apsisprendė dėl penktojo karantino švelninimo etapo. Jame yra keletas svarbių dalykų, susijusių su sportine veikla.

Nuo gegužės 30 dienos bus leidžiama rengti aukšto meistriškumo sporto varžybas, tik jos turės vykti beveik be žiūrovų.

Nuo gegužės 30-osios bus leidžiami renginiai tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, kuomet dalyvaus ne daugiau kaip 30 žiūrovų (renginio organizatoriai ir personalas čia neįsiskaičiuoja) ir bus išlaikomas nustatytas atstumas tarp jų.

„Čia noriu pridurti, jog jau artimiausioje ateityje leidžiamas žiūrovų skaičius gali keistis didėjimo linkme – jei tik leis epidemiologinė situacija“, – „Facebook“ socialiniame tinkle rašė premjeras Saulius Skvernelis.

Nuo gegužės 14 dienos nebereikės dėvėti kaukės sportuojant uždarose erdvėse. Anksčiau tai galiojo tik profesionaliems sportininkams, o dabar – ir visiems kitiems.

Nuo gegužės 18 dienos vykdant individualias sporto veiklas bei fizinio aktyvumo pratybas, vienam asmeniui turės būti užtikrintas nebe 10 kv. m plotas, o – 5 kv. m. Tarp žmonių turės būti ne mažesnis nei 2 m atstumas, o ne 10, kaip buvo iki šiol.

sportas.info

Autorius:

Pasidalinkite