Niūronyse finišavo „Volkswagen MTB“ dviračių maratonų taurės varžybos

Sekmadieni Niūronyse finišavo „Volkswagen MTB“ dviračių maratonų taurės varžybos.

Į penktąjį etapą (Anykščių maratoną) susirinko 1300 dviratininkų iš Lietuvos ir keletas dalyvių iš Baltarusijos.

Vaikų iki 6 m. grupėje, kaip ir ankstesniuose etapuose, nugalėtoja tapo anykštėnė Gytė Pupelytė.

Jos sesė Rusnė Pupelytė nugalėjo vaikų iki 10 m. tarpe.

Vaikai rungtyniavo 3 km vaikų trasoje. Vaikų trasoje kaip atskira komanda startavo 14 darželio „Spindulėlis“ dviratininkų.

23 km nuotolyje, vaikų iki 13 m. grupėje, 11-tas finišavo Mikas Vildžiūnas.

Pačiame gausiausiame dalyvių skaičiumi 44 km nuotolyje, kuriame varžėsi apie 400 sportininkų, puikiai pasirodė anykštėnai: nugalėjo Tadas Žiliukas, šeštas finišavo Reinoldas Musteikis, 16 vietą užėmė Jurgis Ladyga.

Šiame nuotolyje berniukų (iki 16 metų) grupėje dešimtas finišavo Domas Jankauskas.

Maratone paaiškėjo penkių etapų nugalėtojai asmeninėse ir komandinėse įskaitose.

Komandų įskaitoje tarp 11 ekipų anykštėnai, atstovavę ,,Dviraciudalys.lt-Vėtrungei”, užėmė penktąją vietą.

Renginį rėmė Anykščių rajono savivaldybė, UAB „Anykščių vandenys“, gėlių salonas ,,Lugnė”, Anykščių turizmo informacinis centras, UAB „Imenza“, Anykščių šaulių kuopa.