Naktinio krepšinio turnyre triumfavo „Užpaliai“ (FOTO)

Šeštadienį „Nykščio namų“ arenoje kunkuliavo aistros – čia vyko iš miesto parko perkeltos Naktinio krepšinio 5×5 rungtynės.

FOTO

Į du pogrupius suskirstytos šešios komandos stengėsi prasimušti į atkrintamąsias varžybas, todėl kiekvienas mačas galėjo tapti lemiamu.

A pogrupyje pirmąją vietą užėmė „Užpalių“ ekipa, kuri užtikrintai (36:21 ir 46:31) nugalėjo „Taifūno“ bei Molėtų „Kuopos“ komandas.  Savo meistriškumą (28:13) prieš „taifūniečius“ pademonstravę molėtiškiai taip pat prasibrovė į pusfinalį.

B pogrupyje niekas neprilygo „Cosmos“ ekipai, kuri 28:18 nugalėjo „Troškūnus“ bei 37:25 privertė pasiduoti Rokiškio „Rajoną“. Lemiamas rungtynes 34:13 prieš rokiškėnus laimėję troškūniečiai grupėje užėmė antrąją vietą.

Pusfinaliuose komandas kaustė įtampa ir mačai klostėsi atkakliau.

Po įtemptų rungtynių paaiškėjo, jog į finalą prasimušė „Cosmos“, kuri 21:16 įveikė Molėtų „Kuopą“. Kitame pusfinalyje „Užpaliai“ 39:28 nukovė „Troškūnus“.

Vidurnaktį startavęs mačas dėl trečiosios vietos sėkmingiau susiklostė „Troškūnams“ (32:24) – molėtiškiai turėjo tenkintis ketvirta vieta.

Lemiamos rungtynės buvo tarsi repetecija prieš artėjančias RKL lygos kovas – „Cosmos“ ir „Užpalių“ komandose žaidė keli „KKSC–Elmio“ ir Užpalių krepšininkai.

Susitikimo pradžioje anykštėnus į priekį truktelėjo S.Butkio tritaškiai, bet svečiai greitai išlygino rezultatą bei perėmę iniciatyvą triumfavo 38:34.

Po mačo buvo surengta apdovanojimų ceremonija – turnyro prizininkus sveikino Anykščių KKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas, kuris pasidžiaugė vis didėjančiu turnyro populiarumu ir tikėjosi, jog ateityje rudeninė krepšinio fiesta dar ne kartą džiugins Anykščių krepšinio sirgalius.

akksc.lt

Autorius:

Pasidalinkite
error: